74 день війни

   День матері – свято, яке доторкає кожне серце на  Землі. Це міжнародне свято, шанування материнства, особливе покликання матері,  роль у сім’ї, родині, Церкві та вплив матерів у суспільстві. В Україні до кожної жінки споконвіку відносилися як до берегині родинного вогнища, яка дарує тепло всій сім'ї, народжує та виховує майбутнє покоління нації.

       

 

     День матері - чудова можливість привітати рідненьку, побажати їй усього найкращого та подарувати гарний подарунок. Святкування цієї особливої події припадає на другу неділю травня, а тому кожного року це різна дата. День матері 2022 року - 8 травня. Травень вибрали не випадково - адже саме цього місяця шанують Пречисту Діву Марію, матір Ісуса Христа. До неї жінки споконвіку звертаються в тяжкі хвилини життя, коли потрібна допомога та заступництво. Крім цього в останній місяць весни природа оживає, навколо квітнуть запашні квіти, а тому це - найкращий час, щоб привітати найдорожчу людину на Землі.

   1939 року радянською владою було заборонено святкування Дня матері. Одна зусиллями різних громадських організацій на чолі з "Союзом українок" це важливе свято було повернуто до України 1990 року.

Квіти для мами

 Наші школярі потішили матерів своїми творчими проєктами: роботи з квілінгу, малюнки, аплікації, поетичні дарунки, вироби з картону, з мозаїки. Онлайн-виставка "Найкращі квіти для мами" тривала з 2 по 8 травня 2022 року. Творчі роботи учнів демонструвалися на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці. Всіроботи об'єднані хештегом: #naykrashce_mami  Натиснувши на хештег, зможете переглянути всю виставку.

   Пісенний дарунок для матерів " Обіймає сто доріг материнський оберіг" підготували дівчата з 7-9 класів.  Слухайте тут...  Пісню виконують: Аліна Павлюк (7 клас), Божена Антошків, Оксана Марцінко (8 клас), Ірина Лялик, Яна Шелемей (9 клас), сценарій - педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко, відеомонтаж та аранжування - завклубом Роман Петрович Середюк, заступник директора ліцею з виховної роботи Людмила Михайлівна Сенко.