98 день війни

01 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

   День захисту дітей був заснований у 1949 році за рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Уперше його відзначили у 1950 році в 51 країні світу. В Україні День захисту дітей відзначається згідно з Указом Президента від 30 травня 1998 року.

Сьогоріч в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану. За даними ювенальних прокурорів, унаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні постраждало щонайменше 689 дітей, зокрема загинули 243 дитини, ще 446 були поранені. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово захоплених та визволених територіях. Українські діти потребують захисту і звертаються за допомогою до всього світу, адже агресор проявляє нечувану жорстокість до цивільного населення на окупованих територіях України.

 

   1 червня 2022 року в Україні організовувалися акції для підтримки та солідарності з усіма дітьми, котрі постраждали від окупантів. Учні 4 та 6 класів Клубовецького ліцею підготували відеоролик "Нехай кожна дитина буде щаслива", для хореаграфічної композиції вибрали пісню "Ой у лузі червона калина похилилася". у програмі був "Малюнок на асфальті", школярі малювали символи України, голуби миру, сонячне небо над Україною. Дивіться тут...

Відеозапис до Дня захисту дітей 2022 року можна переглянути на каналі Ютуб: https://youtu.be/4NNnQUcp9Z8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Дня захисту дітей проведена виставка дитячих малюнків. Дивіться тут...

Підготовлена бібліотечна виставка книг та малюнків. Читайте тут...