Велет слова і  думки
Його можна читати і читати. Він ніколи не надоїдає. І щоразу читається по-новому. Якось так, ніби щойно написано і про нас…Його можна співати. І кожна пісня як гімн, як дзвін, як реквієм. Його можна любити, пишатися. Учити, цитувати і декламувати на сцені… Та його не можна забувати! Бо він наша совість, наша Мова, наша Україна. Тому так палко горять Тарасові слова на сцені Клубовецької школи, бо вони віддають поклін Батькові Слова. ««Наша дума, наша пісня не вмре, не загине... От де люде, наша слава, слава України!» (Т. Шевченко)!»    
  Велика лідготовка і велике святкування відбулися у нашій школи 9 березня 2012 року, присвячені нашому Кобзарю - Тарасу Григоровичу Шевченку. У виконанні учнів звучали уривки поем Т.Шевченка, багато пісень та інсценізації творів поета. Пісні поетові добре відомі у школі, вони скрашують багато літературних заходів. Акомпонує Богдан Михайлович Маланюк. В фрагменті вистави "Наймичка" ролі виконують Надія Пронюк та Баб"як Павло. А глядачів ви бачите стільки! Бо це свято дуже шановане як у нашій школі та і в цілій Україні.
Досюк Вікторія
На світлинах: 1. "Думи мої" Т.Г. Шевченка на бандурі виконує Христина Квасніцька. 2. Звучить пісня "Зоре моя вечірняя". 3. Фрагмент вистави з поеми Т. Шевченка "Наймичка"