У  п‘ятницю, 17 травня, відбулося найголовніше свято першокласника – свято Букваря. На нього були запрошені всі ті, хто у хвилини радості і смутку були поряд із ними. Це батьки, бабусі і дідусі., вчителі і учні.

Ведучою свята була Івасюк Божена, учениця 5 класу, яка і розпочала наше свято. Далі дівчата 1 класу: Бабій Надія, Вовк Ангеліна, Павлюк Тетяна, Стецюк Ілона та Ткачук Анастасія із портфеликами у руках заспівали пісню «Я школярка». Хлопчики 1 класу: Грушецький Іван, Гудзовський Ярослав, Кульков Богдан, Палагіцький Олег, Федорчук Андрій розказували вірші і пригадали, як важко було починати.

 

Пізніше на сцені з’явився Незнайко, роль якого виконував Палагіцький Олег і дівчинка Стецюк Ілона, які інсценізували сценку «Чого вчать у школі». Далі на сцені з’явилася Мальвіна – Павлюк Тетяна та Буратіно – Гудзовський Ярослав, які також показали фрагмент з вистави. Тоді Буратіно запросив Букварика – учня 5 класу Данилюка Назарія на свято. Букварик привітав дітей.

Учні з Буквариком грали гру «Плескай у долоні – тупоти ногами». Буквар подякував дітям: - Добре, діти, з вами! Та мені час повертатися до інших діток, які ще не вміють читати. І познайомив дітей з іншими книжками, які будуть їх вчити грамоти – це Читанка, роль якої зіграла Бабій Тетяна і Українська мова, яку представляла Кохман Вероніка, учениці 5 класу.

Наприкінці свята учні подякували своїм батькам, які були поруч із ними, допомагали їм вчитися. І поруч будуть ще 10 шкільних років і все життя. Розказали вірші подяки і заспівали пісню «Мамо». Батьки були зворушені словами цієї пісні і навіть сльози радості покотилися по їхніх обличчях. Свято закінчилися, а спогади про нього будуть усе життя.

Самуляк Оксана, вчителька