24 жовтня відбувся майстер-клас художника Володимира Березного для учнів Клубовецької школи. Таким мистецьким аккордом підсумовано презентацію виставки живопису художника, яка експонується у перехідній галереї школи з 15 жовтня. Біля картин талановитого художника черпали натхнення сімнадцятеро обдарованих школярів, вихованців вчителя образотворчого мистецтва Ярослава Михайловича Полетки, п'ятеро з них поглиблюють свої художні здібності у  Тисменицькій школи мистецтв ім. Йова Княгиницького, у викладача Надії Василівни Теличкан.

   Сьогодні у кожного з них аркуш білого паперу, фарби, пензлик і художник, який вчить бачити красу у простому, рідному. На столі букет світлих хризантем, яблука, натюрморт, який викладали разом з художником. Розпочалася композиійна побудова твору на папері. Художник радить, підбадьорює, показує правильні кроки, бачення кожного юного творця. У залі світло, затишно і дуже легко. Учасники майсер-класу: Святослав Баб'як, Ігор Борушок з 3 класу, Діана Лесюк, Тетяна Кучар, Владислав Турик з 4 класу, Тетяна Бойко, Аліна Павлюк, Яна Петелюк з 5 класу, Марія-Вікторія та Олег Андріїв, Іван Бойчук, Анастасія Палагіцька, Вероніка Козубаш, Дарина Шкробач з 6 класу, Ілона Стецюк, Андрій Федорчук з 8 класу, Наталія Турик з 9 класу.
Велика подяка Володимиру Володимировичу за чудовий майстер-клас та незабутні враження.

"В мене враження чудові від майстер-класу художника Володимира Березного. Було дуже цікаво. Спочатку ми познайомилися ближче. Тоді я з Владиславом Туриком допомагали оформити натюрморт для малювання із квасивих осінніх квітів та яблук. І ми приступили до роботи. Художник показав нам схему, як правильно будувати малюнок. Він підходив до кожного, допомагав порадою. Малюнки у кожного вийшли дуже гарні. Дякуємо Володимиру Березному за такий чудовий майсер-клас! Це незабутні враження!"

Вероніка РОМАНІВ, 6 клас 

Картини надихають робити добрі вчинки 

   Володимир Березний  – художник,  який намалював багато картин. Я бачила кілька з них на його виставці у школі. Дивлячись на картини, я не могла відвести погляд. Картини дуже гарні. Вони надихають робити добрі вчинки. На виставку зібралося багато людей із нашого села. На картинах зображено багато клубовецьких місць: поля, дороги, школа, церква, хата одного господаря. А на пейзажі, квіти хотілося дивитися вічно. Я би хотіла подивитися на нові картини художника.

 Віталія Федорак, 5 клас 

Світлини Михайла ТУРИКА, 10 клас