У нашій школі освячено капличку Пресвятої Богородиці.  Центральною фігурою каплиці є статуя Матері Божої, а по боках два образи Ісуса Христа та Миколая Чудотворця. Ці образи намалював місцевий художник Володимир Березний. У цей святковий день ми мали нагоду спільно помолилися біля нової каплиці та ближче познайомитися з творчістю художника, який багато допоміг у розробці дизайну та облаштуванні каплиці. Наша шкільна галерея перетворилася на виставкову залу. В ній експонувалися картини художника. На картинах багато місцевих пейзажів, які добре знайомі кожному клубівчанину. Всі картини творені з душею, наповнені світлом і позитивом. Кожна робота художника гарна по-своєму. Одні ваблять яскравими кольорами, інші - лагідними барвами. Художник використовує різні техніки малювання. 

 

   Упродовж двох тижнів ми розглядали картини у школі. В кожного з нас смаки різні. Мені  сподобалися картини "Біля школи" та "Церква".  Ці два місця дуже близькі для мене, було приємно бачити їх на виставці. Картини світлі та доброзичливі. На малюнку "Церква" зображений сільський храм у осінню пору року. Багряні листочки повільно падають на землю і створюють затишок. А церква стоїть чекаючи людей з молитвою.   На картині "Біля школи»  Тарас Шевченко дивитися на нас грізним поглядом , і здається мені, що промовляє: «Свою Україну любіть.  Любіть її… во врем'я люте, в остатню, тяжкую мінуту за неї Господа моліть.…».

   Одного дня я бачила, як художник В. Березний малював нашу  школу. Та я не думала, що ця картина може бути у нашій галереї. Увагу всіх привернув портрет Йосипа Дмитровича Карпіва у вишитій сорочці. Думаю, що цей портрет надзвичайно цінний для Клубівців. Серед творів є патріотична робота про останню сповідь вояків УПА. Я роздивлялася і пофотографувала картини художника,  щоб милуватися ними вдома. Однак, вони не такі на фотографії, їх треба дивитися зблизька, реально. Фотографія не може передати ті емоції та тепло, які відчуваєш коли дивишся на картину. Мені було цікаво переглянути виставку, картини надихають творити, відтворювати емоції в слові і в музиці. Дякую художнику за можливість мені та всім учням нашої школи доторкнутися до високого мистецтва. Дякую всім організаторам виставки. Така подія вперше у нашій школі. Чекаємо нових знайомств з талановитими людьми краю.

Ангеліна ВОВК, 8 клас