Шкільна галерея знову зарясніла картинами. Їм тут світло і затишно біля Пресвятої Богородиці. Цього разу школярі знайомляться з творчістю учениці 9 класу, випускниці Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького Наталії Турик.  27 листопада на відкриття виставки прийшли однокласники Наталії,  вчителі, журналісти "Шкільної правди", творча команда школи - ті, що люблять малювати і ті, котрі займаються у художній школі. 

 

   Про творчість Наталії Турик говорили заступник директора школи Наталія Василівна Івасюк, заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Сенко та керівник гурту журналістики Оксана Ярославівна Кузьма. Коротку характертику Наталії надала викладач Тисменицької школи мистецтв Надія Василівна Теличкан. Юна художниця відповідала на запитання, ділилася досвідом та пригадувала свої перші роботи. Це не перша виставка творчості Наталії в стінах рідної школи. Однак щоразу ми пізнаємо художницю інакшою. Цього разу - це Наталя, якої ми не знаємо. Теми глибокі, почерк впевнений, кольори виспілі. Кожна робота вартує пильного ока. Виставка вражає. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    "Моя учениця Турик Наталія Ігорівна - талановита, найкраще проявляється талант у живописному стилі, зокрема, пейзаж. За все, що береться, виконує чітко, досконало. Про це свідчать її нагороди на Міжнародних, Всеукраїнських, обласних виставках. Цього року Наталію відзначено на Міжнародній виставці "Все найкраще створюю для Бога", де було понад три тисячі учасників з різних країн світу..." Надія Василівна Теличкан, викладач Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького.

   Виставка триватиме до Нового року. Запрошуємо  всіх переглянути роботи  Наталії Турик  і поділитися враженнями.

Світлини Євгена Пронюка та Михайла Турика, 10 клас