16 січня відбулося закриття виставки власних творів з образотворчого мистецтва учениці 9 класу Наталії Турик. На цю подію прийшли шанувальники Наталиної творчості, друзі-однокласники, шкільні колективи 5,6,9,10 класів та вчителі.  Наталія Турик - випускниця Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького, викладач Надія Василівна Теличкан. Любов до малювання Наталя проявляла змалку. У родині тато Ігор Васильович художник, він, як зізнається Наталя, перший її критик і натхненник.

 

   Добрим подячним словом, теплом та увагою огорнули юну художницю заступник директора школи з навчально-виховної роботи Наталія Василівна Івасюк, заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Сенко, вчитель образотворчого мистецтва Ярослав Михайлович Полетка, класний керівник Віктор Андрійович Дуридівка, головний редактор учнівської газети "Шкільна правда" Євген Пронюк (10 клас) та мама Світлана Ярославівна Турик. 

   Виступаючі аналізували творчість, захоплювалися зрілістю творчості юної майстрині, заохочували творити, рости професійно і обов"язково здійснити свої мрії. Заступник директора Наталія Василівна Івасюк вручила подяку Наталії Турик від дирекції школи за організацію виставки у школі та вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

    Виставку творів Наталії Турик у шкільній галереї відкрито 27 листопада 2019 року. Упродовж двох місяців школярі мали змогу розглядати картини та ділитися своїми враженнями.

   "Такі події дуже корисні для школи, дітей і, звісно, для художника. Подібні виставки, проекти культурно оздоровлюють і надихають. Для художника – це мотивація працювати і велика моральна підтримка. Радію, що школа і педагоги підтримують  дітей в їхніх інтересах, допомагають проявитися в чомусь. 

   Мені виставка сподобалась, не один раз переглядав її. Найбільше вподобались картини «Протест» та «Аполлон». Сподіваюсь, що подібних виставок в школі буде ще багато і багато".

Євген ПРОНЮК, 10 клас