14 лютого в День святого Валентина учні шостого класу організували благодійну ярмарку солодощів, яку завершили концертною програмою  "З любов'ю 6 клас".  Сьогодні на шкільній сцені шостий клас розкривався у своїх талантах та добросерді. На благодійній ярмарці, як підсумувала класний керівник Світлана Миколаївна Дуридівка, учні зібрали 3650 грн. для дітей-сиріт з Містечка Милосердя святого Миколая, що у Крихівцях.

   У підготовці та проведенні ярмарки були задіяні учні і батьки. Всі отримали велике задоволення від благодійного заходу. Концертна програма, підготовлена шестикласниками, була не менш зворушлива, аніж ярмарка. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  У мистецькій програмі звучали пісні "Два перстені" Оксани Марцінко та "Посміхалися", "Ой ти, вітре" Божени Антошків, та музичні твори " Перше побачення", "Пісня без слів" Анастасії Палагіцької (фортепіано), українські народні пісні Івана Бойчука (гітара). Ці учні - вихованці Тисменицької школи мистецтв імені Йова Княгиницького.

   Вірші та усмішки декламували всі учні. А свято любові завершили спільним виконанням пісні Володимира Івасюка "Червона рута".

   Вдячне та слово та захоплення від організованого свята справжньої краси та любові висловив директор школи Володимир Ярославович Пронюк.

Світлини Віктора Зуб'яка (9 клас)та Ігоря Самборського (11 клас)