кароокеКОРОООКЕ В ШКОЛІ   
Всі знають, що український народ найспівучіший з усіх. Це неодноразово підтверджувалося і не піддається сумнівам. Сьогодні й школярі мали змогу позмагатися за краще виконання сучасних естрадних пісень. Таку змогу їм надав Івано-Франківський дует “Доля”, який 17 березня 2011 р. проводив естрадно-розважальну програму “Караоке в школі”.
   У першому турі конкурсу співали всі. Кожен намагався показати свої вокальні здібності з кращої сторони.
кароІ ось — переможців визначено. Учасниками карооке, які пройшли у ІІ тур стали: Лещук Мар'яна, Овчарчин Оксана (4 кл.), Кучар Роман, Антошків Олег (6 кл.), Пронюк Надя та Пронюк Тарас (9 кл.).
     У другому турі боротьба тривала і “кращим співаком школи” став Антошків Олег (6 клас )— наш “соловейко” на увесь наступний рік! Вітаємо його!
    Переможців та учасників нагороджено корисними призами.
Пронюк Ірина, вчитель

22ЛЯЛЬКОВА ВИСТАВА

   17 лютого 2011 року школярі поринули у світ казки. Діти з нетерпінням чекали поки лялькові герої, вискакуючи з великої розписаної квітами скрині, розпочнуть свій ляльковий танок.

Вистава за мотивами відомої української казки  “Колобок” прозвучала перед дітьми у новому світлі, з щасливим кінцем, де кругленький рум'яний колобок повертається до дідуся і бабусі, зрозумівши, що вони є найрідніші йому люди і ніякі пригоди не замінять тепла домашнього затишку.

Лялькових героїв озвучували працівники Івано-Франківського академічного лялькового театру ім. Марійки Підгірянки. Через казку, оповідку, легенду дитина прилучається до національного генофонду, виявляє власну національну ідентичність, формує критерії ментальних цінностей.

Олеся Марцінко, педагог-організатор школи