Перед Великодніми святами є добра традиція навести порядок у домі. Школа - це наш дім. Тому це християнське правило стосується і нас усіх. Нами, учнівським комітетом, запропоновані ряд акцій та перевірок. Щонайперше - прибирання пам"ятника полеглим воїнам, що неподалік школи на вулиці Івана Франка та прилеглої до неї території, фоси. Друге - рейд перевірки чистоти та порядку в школі. І звісно, не забувати про навчання - рейд перевірка "Урок". Ця перевірка для того, щоб взнати може хтось із наших учнів потребує допомоги, роз"яснення уроку тощо. Це називається по-християнськи - допомога ближньому. Давня мудра християнська традиція дисциплінує і нас, учнів ХХІ сторіччя.

{AG rootFolder="/images/sampledata/" thumbWidth="20" thumbHeight="12" thumbAutoSize="none" arrange="priority" backgroundColor="ffffff" foregroundColor="808080" highliteColor="fea804" frame_width="50" frame_height="30" newImageTag="0" newImageTag_days="7" paginUse="0" paginImagesPerGallery="10" albumUse="1" showSignature="1" plainTextCaptions="1" ignoreError="1" ignoreAllError="0" template="classic" popupEngine="slimbox"}fruitshop{/AG}

 ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ  

 17 квітня учні 11 класу займалися громадсько-корисною працею. Вони зробили гарний порядок біля пам’ятника полеглим воїнам та прибрали прилеглу до нього територію.

 РЕЙД "УРОК"

Під час цього рейду ми побували на уроках в різних класах та поспілкувалися з вчителями. Вчителі порадили як краще допомогти своїм друзям, з яких предметів їм потрібна допомога. Багато із-за скромності та інших причин не просять допомоги.

Молощак Марія

ЧИСТОТА І ПОРЯДОК У ШКОЛІ

              Перед Великодніми святами у нашій школі проводиться моніторинг рівня чистоти та порядку (чергування) у класах. Рейди перевірок з 5 по 11 квітня дали такі результати:

- на першому місці і звання “Найчистіший клас школи” має 5 клас.

- на другому місці — 11 клас;

- на третьому місці — 9 клас;

- на четвертому місці—8 і 10 класи;

- на останньому — 6 і 7 класи.

   Хочемо зауважити, що і дисципліна у шостому і сьомому класах є  на низькому рівні. Заохочуємо їх  зробити відповідні висновки.

Юрій Старчук і Степан Шевчук

На світлині: фрагмент праці