Нарешті ми дочекалися справжньої зими. Вдарили йорданські морози, випав пухкий сніг, замерзли річки та озера.  Температура впала до -15 градусів. Для теперішнього покоління це досить холодно. Але як мені розповіли бабуся з дідусем колись зими були ще більш суворіші. Морози були до -25 градусів. Було дуже важко дихати, через таку низьку температуру. Часом, як йшли до школи, чи на роботу волосся замерзало та покривалося інієм. А снігу випадало настільки багато, що діти робили фортеці. Могли кататися на лижах та санчатах. Робити совганки та тунелі. Незважаючи на сильні морози, все рівно всі були на дворі, адже тоді не було чим зайнятися у будинку. Найбільше дивує те, що люди не хворіли зовсім. Навіть коли перебували цілий день на такому холоді.

 

 

   Якщо порівняти теперішню зиму і минулі то одразу помітно, яка велика різниця між ними. З кожним роком сніг випадає все пізніше і в малій кількості, морози стають легшими, а озера рідко коли покриваються товстою кригою. Учені кажуть, що через декілька десятиліть температура підніметься на декілька градусів і тоді зовсім може не бути зими. Хочу надіятися, що це просто припущення і цього не станеться. Адже цієї краси може більше ніхто не побачити.

 Тому насолоджуймося цими прекрасними пейзажами тепер. І радіймо, що маємо змогу дихати цим морозяним повітрям, бачити цю красу та слухати скрип снігу.

Ангеліна ВОВК, 9 клас