У мене є улюблена  тваринка - це мій кіт. Він  має дещо дивне ім'я - Чуча. Ми з ним зустрілися, коли мені було сім років . Кошеня мені  дуже сподобалось. Чуча був маленьким, пухнастим, грайливим та потішним  кошенятком. Зовнішній вигляд кота  чудовий. Зараз Чуча  вже дорослий  кіт . Я його доглядаю і особливу увагу приділяю його шерсті - вона у нього  м'яка-прем'яка, як у плюшевого ведмедика та ніжна на дотик. Колір  шерсті чорний  і де-не-де проявляються  білі смужки. На кругленькій мордочці виразні жовті, блискучі, гарненькі оченята, маленький  носик  і   довгі вуса. Чуча має малесенькі  вушка, якими дуже гарно чує. Їсть він добре, тому й трохи товстенький.  Його  лапки довгі, а хвостик гарненький. 

 

   Чуча любить гратися, бігати, ніжитися на сонечку, а також спати. Він дуже розумний кіт та лагідний.  Я люблю свого котика, він мій найкращий друг.

Роман МАРЦІНКО, 3 клас 

Моя Сонька 

    На день народження мені хресна мама Уляна подарувала кошеня. Я була дуже задоволена подарунком. Це для мене був справжній сюрприз. Я тільки могла мріяти про такий дарунок. Тваринка виявилася дівчинкою Я назвала її Сонькою. Це ім’я її дуже підійшло, бо вона справжня сонька. Зараз їй вже дев’ять місяців, вона трішки підросла. Кішка коричнево-сіра, а лапки мордочка і вушка – чорненькі. Шерсть у Соньки густа і пухнаста, очі голубі, як небо, носик трикутничком і завжди вологий. Кішечка кругленька з пухнастим хвостиком. Коли вона злиться, то дуже ним махає. Характер у Соньки спокійний, любить поспати і погратися. В хатинці у неї сховище. Всі іграшки вона ховає туди. Сонька – найкраща і найулюбленіша на землі! 

Ілона БАБ’ЯК, 3 клас

Рижик

   Мій домашній улюбленець - кіт Рижик. Він мій хороший друг. Рижик завжди зі мною грається. Я за ним доглядаю: купаю, годую і прибираю. Він дуже полюбляє спати на дивані мені у ногах. Рижик чемний і слухняний котик.

Денис ДАНИЛЮК, 3 клас 

Наші улюбленці