Екологічна тривога!!!   

Сьогодні була чудова погода. Світило сонечко, співали пташки і я зі своїми рідними вирішила піти у ліс. Можу сказати, що ліс це чудове місце. Там завжди свіжо, затишно та цікаво. А також ліс розслабляє, і особисто мене надихає, щось творити. Я вирішила навіть відобразити цю всю красу на відео; барвисті квіточки, швидкий струмок, спів пташок. Але, знаєте, багато чого залишилося за кадром. Це гори сміття, пляшки від алкоголю пластикові банки їх повно у лісі! Якщо так далі буде продовжуватися, то у лісі буде повне сміттєзвалище. Невже людям не хочеться, щоб їхні близькі і діти могли бачити цю красу? Де ще можна так відпочити, якщо не у лісі? Сміття шкодить не тільки лісу, а й його жителям. В інтернеті часто зустрічаю світлини на яких зображено тваринок, які заплуталися у поліетиленових пакетах чи з'їли їх. Звичайно, не хочеться, щоб через декілька десятиліть ліс став пустим місцем без життя.

 

 

    Також варто зауважити, що з кожним роком у лісі зменшується популяція рослин. Найбільше замітно це на підсніжниках. По розповідям моїх рідних колись їх в лісі було повно та зараз їх кількість зменшилася вдвічі! В першу чергу це через забруднене середовище, а також через те, що їх часто зривають у великих кількостях.
   Будь ласка, не ігноруйте цю ситуацію. Це страшно! В майбутньому від такого недбалого ставлення до природи будуть страждати всі. Пластикова та поліетиленова продукція або не розкладається зовсім, або розкладеться через сотні років. Бережімо природу і зробімо наше життя чистішим!

Ангеліна ВОВК, 9 клас

Світлини Богдана Кулькова, 9 клас