16 вересня команда юних журналістів відвідала Івано-франківське селекційно-насіннєве підприємство. Нас супроводжували заступник директора з виховної роботи Сенко Людмила Михайлівна та керівник гуртку журналістики Кузьма Оксана Ярославівна. Цей день був дуже хвилюючим, адже нас посвячували в журналісти. Відбулося це на Алеї пам'яті журналістів Прикарпаття. Ми зачитали з стендів іменна журналістів, які загинули при виконанні службового завдання і вшановували їх пам'ять Хвилиною мовчання. Алея навкруги обсаджена деревами, зазвича,й це кедр та туя. Працівниця лісництва Зоряна Івасюта провела провела екскурсію і провела нас у теплицю, де вирощують саджанці.

   Ми роздивлялися щепки і, за порадою працівниці вибрали три собі, це дві щепки Гінко Білоба (дівчинка і хлопчик) та один кущ Будлея Давида. За словами Зоряни Івасюти, цей кущ дуже люблять метелики, листя дерев Гінко Білоби є лікувальними. У селекційно-насіневому центрі є багато різноманітних дерев та кущів, які можна придбати для свого дому. Ця екскурсія залишила багато позитивних емоцій, які я точно довго не забуду. Ми побували у царстві дерев та кущів.
    Висловлюю подяку організаторам поїздки та екскурсії Людмилі Сенко та Кузьма Оксані, працівниці лісництва Зоряні Івасюта та водію Роману Павлюку.

Тетяна КУЧАР, 6 клас

   16 вересня я з журналістами побувала в лісництві. Ми були на Алеї пам'яті журналістів Прикарпатя, нас там посвячували в журналісти. Я не очікувала такої події, мені це дуже сподобалось. Згодом ми придбали три рослини на згадку про те, що ми їздили в лісництво. Ми вдячні нашому водію Роману Павлюку та працівниці лісництва Зоряні Івасюті.

Валерія СИМОНЕНКО, 6 клас