От і завітав до нас місяць листопад. Третій місяць осені, який має непросте завдання - обтрясти листя з дерев. Цього року він це робить неохоче. Ще гріє теплом, ще чіпає тоненькі павутинки на гілля, ще забавляється з листячком. А на грядках ще квітнуть чорнобривці, календула, хризантеми та інші осінні квіти. Температура 15-16 градусів тепла у обідню пору. Господарі орють городи, рілля виглядає, мов заплетені дівчачі коси. А довкола кольоровий - золотисто-жовто-буро-коричневий ліс з зеленими прожилками від сосен та ялин. Гарна осінь. Її або малювати, або фотографувати. Ми вирішили піти в осінь з фотокамерами наших смарфонів.  Стартує фотопроект гуртка журналістики "Я іду в листопад".

 Чудова осінь

   Чудова осінь надворі. Зараз господарює листопад. Опадає листя, стає холодніше. Але ще не всі листя опали з дерев, ще не всі дерева голі. Багато листя вже на землі і, коли ти стаєш на них, чуєш шарудіння. Прохолодний вітерець зриває з дерев листочки і вони красиво кружляють падаючи на землю.

Марія-Вікторія Андріїв, 8 клас

 

Роботи учнів будуть демонструватися на сторінці "Шкільна правда" у мережі Фейсбук. А потім ми їх змонтуємо у відеоролик. Відповідальна за фотопроект Ангеліна ВОВК, 10 клас