Сьогодні батьки зробили для нас сюрприз. Коли ми виїхали з дому, не знали і не здогадувалися куди їдемо. Та приблизно через годину їзди (40 хв.) ми прибули в Галицький Національний природний парк. Ми зраділи, нам стало дуже цікаво, що  там за великими воротами. Зайшовши туди, нас зустріли мешканці величезного парку, спершу це були різновиди велетів орлів, вони дуже гарні і поважні, дальше по дорозі познайомилися з павичем, фазанами, вони були золотистого та срібного кольорів, далі були голуби, дикі качки та інші птахи. Чим дальше йшли, тим цікавіше і захопливіше було.

 

    Серед найбільших тварин парку є ведмеді, один з них спав під хатинкою, а інший - у вольєрі. Ще там був опис ведмедів, які  живуть у парку, вони мають свої імена Мир, Діна, Надія.

   Далі простуючи стежиною, ми побачили прекрасний ліс, а далі галявину з огорожею, за якою були олені, гірські  барани, поні, а також велети бізони. А на завершення екскурсії ми познайомилися з лисичками, куницею, і маленькими пташками, совою та різновидами голубів. Я дуже хотів побачити вовка, але нам сказали, що є одна вовчиха, але дуже старенька. Багатьох мешканців парку я сфотографував і ви можете подивитися на них. Мені дуже сподобалася наша сімейна подорож, багато вражень та емоцій.

   Раджу всім, хто ще не був, у вихідний день помандрувати в Галицький національний парк.  А найбільше я хочу миру та закінчення війни, щоб ми могли цілим класом їздити на екскурсії.  Бажаю всім миру і скорішої перемоги!

Максим КАРАТЧУК, 6 клас