Нехай земля квітує всюди!

1. Понеділок - зелений колір.

   У четвертому класі кольоровий тиждень. Понеділок - зелений день. Тема дня "Нехай земля квітує всюди - природу бережімо, люди!" Учні читали вірші про природу, придумували казки, розучували гаївку" Грушечка", досліджували рослини та розглядали в мікроскопі клітини цибулі, огірка, липи, а ще фотографувалися в зелені. 

2. Віторок - синій колір. 

Тема дня: Небо волошкове, небо синьооке,

Небо в капелюсі у четвертім класі!

Голубіють мріі й барвінкові квіти -

Щастя либонь має голубі повіки.

Прийшов вівторок і приніс для четвертокласників усі відтінки синього і голубого кольорів. Говорили про значення води для всього живого на землі, про охорону водних ресурсів, провели опитування у класі "Улюблений колір", помріяли у капелюшку і нафантазували свою "Блакитну казочку", малювали квіти кольору неба.

3. Середа - червоний колір

Червоненьке яблучко й рум'яненькі щічки, говорили про любов і рожеві мрії

Середа у 4 класі була днем червоного кольору. Тема дня: "Червоне - то любов. Бог - є любов, любов - це родина, а ще я люблю свою Україну!" На сердечках написали слова вдячності Богу та батькам, сьогодні червоний капелюшок - це виразне читання вірша про червону квітку, малювали мак - символ пам'яті загиблих воїнів, обговорили, що означає любити та погралися, дивлячись на світ крізь рожеві окуляри і ще поласували червоним яблучком. 

4. Четвер - білий

Учні четвертого класу продовжують мандрувати кольорами тижня. Четвер у них біленький. Білий колір - колір чистоти, ніжності, спокою та позитивних емоцій. Квітка дня - лілія, квітка Пресвятої Богородиці. Учні на пелюстках лілій написали свої прохання до Божої Матері про мир для України та щастя для своєї родини. Дізналися що означають поняття "біла ворона", "білий танець", "білий вірш", "альбінізм", провели сеанс кольоротерапії "Я - біленька хмаринка", Цікавим був перегляд презентації про коштовні каміння білого кольору, завдання білого капелюшка - "Ми - казкарі" (мріяли разом про Білого метелика). Про День вишиванки ми теж не забули.

 5. П'ятниця – жовтий

П'ятниця у четвертокласників жовтий день - сонячний і яскравий день. Це колір сонця, радості, оптимізму, творчості. Аж природа повеселіла від сонечок з 4 класу, бо вони дарували одне одному свої промінчики доброти, щирості, радості. Жовтий капелюшок допоміг відшукати загублені рими. Ми складали сенкан про Сонце, а "кубик Блума" допоміг мислити та зробити підсумок вивченого про зірку Сонце, погралися у "Жовтий ланцюжок слів". Навіть руденький котик Scratch дарував четвертокласникам яскраві квіти. День пройшов дуже швидко і весело. І залишив багато сонячних світлинок. Отак завершився кольоровий тиждень у 4 класі.

Мандрівку кольоровим тижнем цікаво і натхненно вела вчителька Світлана Ярославівна Турик. Фотовраження можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці, вони об'єднані хештегом #kolir_dn