Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до себе
Перегляди: 65

Святе Причастя урочисте, прийшов Ісус у серце чисте...

 

 

 

 

 

 

 

 

    12 червня 2021 року до святої тайни Сповіді та Святого Причастя приступили учні 3 класу. До цієї події вони довго і ретельно готувалися. Духовні науки проводили отці Петро Скрипник та Роман Шиндировський. І от настав цей незабутній день. Бог дарував гарну сонячну погоду. Біля школи зібралися учні 3 класу, їхні батьки та хресні. Процесійною ходою всі рушили до церкви Святої Покрови Божої Матері.

 

Фільм "Святе Причастя урочисте" можна переглянути на каналі Ютуб.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Господи, благослови Ангеліну, Ангеліну, Божену, Віталіну, Ілону, Софію, Владислава, Дениса, Івана, Ігоря, Іллю, Максима, Олега, Павла, Романа, Сергія, Юрія! Нехай цей день назавжди залишиться в пам’яті цих дітей! А той зв’язок, який утворився під час їх Першої Сповіді та прийняття Ісуса під видом Тіла та Крові нехай не розірветься ніколи!

 

 

 

 

 

 

 

 

   З вдячним словом до всіх присутніх у храмі звернулася бабуся причасника Сергія - Марія Козак: "Всечесні отці, дорогі діти, батьки, хресні батьки! Я вітаю вас усіх з цією величною подією, яка сталася у житті наших дітей. Я добре розумію, що ця подія - найосновніша і найважливіша у їхньому житті. Наші діти прийшли до Бога. Вони відкрили свої серденька Богові у тайні Сповіді. Вони – чисті і світлі, як ангелики, стали причасниками Христових тайн. Я дякую Богу за цю ласку за ці глибокі пережиття. Дякую отцю Петру і отцю Роману, вчительці Марії Василівні за духовні науки та підготовку наших дітей до Першої Сповіді і Причастя. Діти так старалися, так хвилювалися, вчили молитви, перепрошували Бога. А тепер подивіться на них. Всі такі щасливі, як з Йорданської купелі вийшли! Ісусику, С ину Божий, прошу тебе, веди їх міцно за руку через ціле життя. Щоб той порив, те світло і чистоту вони берегли і плекали завжди. А ми, батьки, поможімо їм. Ведімо їх церкви, до святого Причастя. Бо лише довіривши дітей Христові, будемо впевнені, що вони виростуть добрими і люблячими. Боже, благослови їх! Слава Богу за все".