У нашому ліцеї два роки тому з'явилася капличка. Її дизайн розробляв художник Володимир Березний.  Статую Матері Божої привезли з Польщі, нам допомогла придбати її сільська рада, перевізником був Ярослав Бойко. Ми всі збирали пожертви на капличку. Це були маленькі конвертики, в які кожен клав свою пожертву. По обидва боки статуї Матері Божої висять образи Ісуса Христа та Миколая-Чудотворця. Також капличку прикращають дві вази, у них зараз є великі соняшники. Це місце де можна помолитися, або поговорити з Богом. Для мене цей куточок став духовним місцем. Коли тяжко на душі прийдеш до каплички і одразу стане легше.

 

    Завжди проходячи повз капличку я молюся. А коли поспішаю, то просто хрещусь. Коли в навчальному закладі є  молитовне чи духовне місце, це дуже добре. Адже не в кожному ліцеї є така капличка, як у нашому. Якщо вона є  то це можливість навчити дитину молитися, і говорити з Богом.

Діана Кузенко, 6 клас 

 Маленький святий куточок

   Капличка у школі - це маленький святий куточок де кожен раз проходячи біля каплички хочеться Перехрестись, помолились, та говорити з Богом.

   Я жила в Києві, там ніде не було капличок, у школі теж. Коли я перейшла в цю школу, я побачила цю капличку і здивувалась. Ця капличка була побудована два роки тому. Біля каплички Божої Матері зробили дуже красивий ремонт, повісили образи, які намалював художник Володимир Березний. Це образи Ісуса та Миколая. В красивих вазах поставлені квітки. В цій школі я вивчила молитву.

Валерія СИМОНЕНКО, 6 клас

Капличка у нашому ліцеї

   До каплички ми можемо підійти помолитися, можемо поговорити з Матінкою Божою. Коли нам сумно, ми можемо підійти і розказати усе їй. Капличка – це духовний куток. Ми маємо шанувати цю капличку. З появою каплички школа стала краща. Навколо каплички поставлені  образи Святого Миколая і Ісуса Христа. Ці образи  намалював  відомий художник Володимир Березний. Він розробляв дизайн нашої каплички. Статуя Матері Божої стоїть на дерев'яній підставці. Коло неї стоять соняшники у красивій вазі. Наша Богородиця у білій накидка з золотими хвилястими лініями. Ця капличка дуже змінила життя учнів і учителів.

Адріана СТАРЧУК, 6 клас

Погляд Матері Божої сповнений любові та турботи

   Капличка - це куточок, де можна помолитись або просто постояти, помовчати, подумати. У важкі моменти можна постояти і роздумати про свою проблему, іноді рішення надходить саме. Я часом можу забути і пройти повз неї, але найчастіше я стаю, перехрещуюсь і думаю про всі свої трудності, і вони, зазвичай, самі зникають, або я зразу знаходжу всі відповіді. З того часу, від коли у нас появилась капличка, мій духовний світ трохи змінився. Коли я знаходжусь у школі, мене ніби притягує до каплички. Хочеться просто прийти сюди і побути наодинці зі своїми думками.

Ця статуя дуже красива. Погляд Матері Божої сповнений любові та турботи. Її яскраво голубі очі заставляють замислитись. А розміщення її рук, ніби вказує на те, що вона нас кличе і завжди чекає. Вона нам ніколи не відмовить, а навпаки завжди допоможе. Мати капличку в школі дуже добре і ,навіть, зручно. Хотілося б, щоб усі діти завжди підходили у цей святий куточок і просто постоялий біля Пресвятої Марії.             

Наталія БРУЦ, 8 клас