ЙДЕ СЕЛОМ КОЛЯДА!


ІЗ ЗОРЕЮ ДО ЗОРІ СЛАВИМ БОГА В КОЛЯДІ!

   Різдвяні свята запам'ятовуються колядою. Старші люди довго розказують одне одному скільки було колядників, скільки вертепів, хто на Церкву колядував. Це таке особливе багатство Різдва, яке творять діти, молодь. Цього року, кажуть, було п'ять вертепів. Нам вдалося три вертепи сфотографувати. Приємно, що цілий клас створює свій вертеп, у кожного свій сценарій, ролі. І несуть вони від хати до хати веливу звістку: Христос народився! Славіте!

На світлинах: вертепи десятого, дев'ятого та сьомого класів.

Моя коляда

    Коляда розпочинається 7 січня, в цей день народився Ісус Христос. Він народився в стайні на сіні. Його мама Богородиця Марія, а батько Йосип. Коли народився Ісус, на небі засяяла ясна зірка. Цю зірку ми побачили, коли сідали до Святої Вечері. На Святий Вечір на стіл  кладуть 12 страв, вони символізують 12 апостолів. Я на Різдво колядувала «Ми прибули господарі до вашої хати». Мені сподобалося колядувати, бо я люблю Ісуса Христа.

Віталіна ФІГУРАШ, 4 клас

   Сьомого січня день народження Ісуса Христа. В цей день всі діти йдуть колядувати, щоб сповістити людям що народився Ісус Христос. Ісус Христос народився, щоб врятувати світ. Ми всі чекали Різдва. Спочатку була Свята Вечеря. Перед тим, як сідати вечеряти, потрібно обов'язково помолитися. На Різдво Христове я з родиною ходила до церкви на Службу Божу. Я прослявляла Ісуса Христа колядкою "Нова радість стала" та "Ми прибули господарю".

Ангеліна КОХМАН, 4 клас