Інформаційно-просвітницький матеріал про здоровий спосіб життя

   Позитивні емоції — це емоції такі як: радість, щастя, впевненість, захоплення, піднесення та інші. Ці емоції — це найбільший скарб людини. Завдяки їм ми посміхаємось, радіємо життю. Вони мотивують нас та роблять наше життя яскравішим. Такі "моменти щастя" закарбовуються у нашій пам'яті на довгий час. А спогади про них так гріють душу, згадуючи їх ми завжди посміхаємось. Немає жодної людини, яка не була щаслива чи не відчувала позитивних емоцій. Кожну людину можна ощасливити, зробити це можна по-різному. Наприклад, для когось щастя — це повернення родича з війни, для когось це  подарунки, комусь щастям є  бачити, що посміхаються інші люди, хтось радіє від проведення часу з близькими чи друзями, а когось ощасливлює улюблене заняття. Кожну людину потішить фраза "Я тебе люблю" і не важливо, хто сказав її. Перелічувати можна безкінечно, адже все в цьому світі може потішити людину, навіть тепла сонячна погода.

 

    Особисто я безмежно можу радіти будь-чому, навіть якійсь дрібничці. Але найбільшим щастям для мене є бачити, що близькі мені люди посміхаються і я знаю, що у них все добре. Радію я, тоді, коли проводжу час з родичами, з друзями, коли є багато приводів для посмішок. Також багато позитивних емоцій в мене викликають обійми, це одночасно і радість, і щастя, і впевненість, і піднесеність. Подарунки також викликають у мене позитивні емоції, не залежно від ціни чи розміру та багато інших речей.

    Я вважаю, що щоб потішити когось, не обов'язково робити щось значне чи дарувати дорогоцінні подарунки, можна просто весело провести час разом, згадати приємні, смішні моменти, адже часто позитивні емоції викликає просто присутність людини. А якщо частіше посміхатися людям, то вони також будуть посміхатись, тобто, будуть радіти. Отже, приводів для для щастя дуже багато. І щастям, радістю, позитивними емоціями завжди можна поділитись з іншими людьми, варто лишень захотіти і бути самому позитивним.

Наталія БРУЦ, 8 клас

Про здоровий спосіб життя

Раціональне харчування. Читайте тут...

Інтелектуальний розвиток. Читайте тут...

Режим праці та відпочинок. Читайте тут...

Здоровий спосіб життя. Читайте тут...

Позитивні емоції. Читайте тут...