Двоє учнів другого класу вирушили в далеку дорогу до святого Миколая, щоб принести йому учнівські листи. Діти дуже хвилювалися, щоб ворог не забрав їхні листи, в яких вони просять миру для України, для своїх родин, для своєї школи, друзів. Мандрівники зустрічають багато різних пригод на своєму шляху і знаходять високо в горах хатину святого Чудотворця.

 

   Таку театральну виставу зіграли на сцені в день святого Миколая другокласники, вихованці Катерини Петрівни Турик. Зима водила з сніжинками хороводи. Роль Зими виконувала Ілона Стецюк, учениця 11 класу. Ангелик передав всі дитячі листи святому Миколаю. Ангеликом була Богдан Бруц з 2 класу. Всі дівчатка Сніжинки кружляли у пишних білосніжних платтях. Головні герої Артем та Яна зуміли виконати завдання, вони передали всі листи адресату. Діти віддали всі свої подарунки та улюблені іграшки Миколаю, лиш би він попросив у Бога, Ісуса Сина та Пресвятої Богородиці мир для України. Так зворушливо завершується театральне дійство.

   Однак святий Миколай для кожної дитини мав подарунок, всі у цю чарівну ніч були обдаровані.

   Дякуємо другому класу за гарне казкове і хвилююче свято, дякуємо Оксані Марцінко за гарні колядки, Олесі Романівні за підготовку свята, Роману Петровочу за озвучення, а всім глядачам за теплі аплодисменти. Віримо, що святий Миколай принесе мир на нашу землю.

Світлини Марії Василівни ДУТКИ