Друк
Категорія: Моє фізичне Я
Перегляди: 2379

    5 грудня у суботу я зі своєю плавальною групою та з тренером Феїною Леонідівною їздили у Львів на екскурсію.  По дорозі  в  автобусі  ми  грали в різні  ігри, сміялися, перекушували.  Коли  ми  доїхали  у  Львів,  пішли   в  Аквапарк.  Ми  стояли  в  черзі,  щоб  зайти усередину.  Коли зайшли, Феїна  Леонідівна розповіла нам правила поведінки в аквапарку. Ми перевдягнулися, верхній  одяг залишили у гардеробі, працівники  дали  нам  ключі  від  шафи, де, ми  переодягалися. І нарешті довгоочікуваний момент - ми зайшли  у  воду! Там  було багато  різних  видів  гірок. Нас  фотографували  як  ми  плавали, гралися. Нам  було дуже  весело.

 

 

   Пізніше  ми  пішли  в  кафе  поїсти  і  вирушили  на  шоколадну  фабрику. Там  все   виготовлене із  шоколаду : шоколадні  ялинки, Миколайчики, взуття, пістолети  та  інше. Ми все з цікавістю розглядали. А на найвищому поверсі кондиторської фабрики ми смакували коктейль.

   Ми мандрували красивим  містом, любувалися Львовом,  фотографувалися. Ми бачили  різні скульптури, пам’ятники, трамваї,  паровозики.

   Втомлені, але щасливі повернулися додому.  З  нетерпінням  чекаю  ще  такої  поїздки.

Самборська Юстина  5клас

Набір тексту Федорчук Мар’яна, 7 клас