Ви думаєте, що вчать лише дорослі? Тоді ви помиляєтесь. У наш час, коли технологічні досягнення побігли далеко вперед, коли навколо комп’ютери, гаджети та електроніка, маленькі пальчики творять дива з невеличкого клаптику паперу. От хто вміє з користю використовувати всесвітню павутину Інтернет. Поговоримо про талановиту дівчинку Вероніку. Вона навчається в молодшій школі, і постійно дивує виробами з пластиліну, паперу, малюнками.

 

   Сьогодні дівчинка прибігла з новими фігурками з паперу у техніці орігамі. І, на моє прохання, провести майсер-клас з виготовлення таких фігурок, з радістю згодилася. Учні швидко обступили Вероніку і старалися виконувати кожен крок правильно, щоб вийшла фігурка песика. Вероніка терпеливо і доступно пояснювала всі етапи роботи. І, що найголовніше, пам’ятала всі складні дії, їх послідовність. 

<   Я вважаю, що фігурка песика досить складна у виконанні. Вероніка допомагала друзям, коли в них щось не виходило. Песики у нас вийшли на славу! Ще учениця провела майсер-клас з виготовлення пальчикової гри і прикрасу колечко з сердечком. І все це з одного квадратного листочка паперу. Кожен учасник цікавого заняття навчився виготовляти песиків методом орігамі, і поніс додому гру і прикрасу. Я теж збережу собі ці вироби. Дякуємо відважній і талановитій Вероніці!

   А ще ми довідалися, що Вероніка займається танцями. І на Всеукраїнських змаганнях з спортивного танцю Іn love with a dance, які проходили в Івано-Франківську 18 лютого 2017 року, Вероніка зайняла перше місце з хіп-хопу.

Ірина Жданюк