18 лютого у м. Івано-Франківську у Платінум-холі відбулися Всеукраінські змагання із спортивного танцю. Організатором змагань є Клуб спортивного танцю "Старденс", який очолює Старчук Микола Володимирович. Учасниками змагань стали близько тисячі представників танцювального спорту з різних куточків Украіни: Львова, Івано-Франківська, Одеси, Києва, Тернополя та  Клубівців. «Цього року я спробувала себе у новому виді танцю - формейшені. І залишилася дуже задоволеною. Наполегливі старання привели до омріяноі перемоги. Наш формейшн виборов перше місце і кубок! - ділиться враженнями учениця 10 класу Овчарчин Оксана - Це не єдині досягнення. Мої вихованці теж вибороли призові місця. Чим я дуже пишаюся, адже це результати моєї роботи» .

    

   Це грандіозні за масштабами змагання. "Від такого потужного танцювального батлу важко оговтатись, - діляться учасники, - ми всі маємо призові місця у номінаціі сучасний танець. Хіп-хоп і дуже весело провели час". Учасниками змагань були клубівчани:  Марцінко Вероніка, Рекетчук Христина, Антошків Божена, Михайлишин Віталій, Овчарчин Оксана та Павлюк Аня. Оксана тренує молодші групи дітей. Серед її вихованців є  учні Клубовецькоі школи.  

Ірина Жданюк

Перші змагання і перше досягнення

  18 лютого 2017 року в м. Івано-Франківську відбулися Всеукраїнські змагання із спортивного танцю "In love with a dance..." Участь брали колективи з різних міст України.

   Для мене ці змагання стали першим досягненнм. Я здобула треє місце з хіп-хопу. Враження і пережиття незабутні.

Рекетчук Христина, 2 клас

Мої перші змагання з хіп-хопу

   Я брала участь у Всеукраїнських змаганнях з спортивного танцю у категорії: ювінали - початківці- соло, програма хіп-хоп. Це був чудовий конкурс. Я вперше брала участь у змаганнях. Було дуже багато дітей, які танцювали. Гарні костюми, гарні номери. Всі молодці! Мені дуже сподобалося. Я зайняла Іі місце з хіп-хопу. Дякую Президенту ГО КСМ "Старденс" Миколі Володимировичу Старчуку та тренерам Мар'яну Лобуру та Оксані Овчарчин.

In love with a dance...

Марцінко Вероніка, 4 клас