Інформаційно-просвітницький матеріал про здоровий спосіб життя

  Кожній людині потрібне фізичне загартовування і активний відпочинок. Якщо людина мало рухається і їй більше до вподоби пасивний відпочинок, то її організм починає швидше старіти і також кістки будуть ламкими.

Заняття спортом допомагають підтримувати фігуру. Також, займаючись фізичною активністю ми можемо відволіктися і ненадовго забути про наші проблеми.

Фізичне загартовування обов'язкове. Наприклад, коли ми хочемо кудись вийти погуляти, ліпше піти пішки або їхати велосипедом. Навіть невелика пробіжка на вулиці, це вже спорт. Найголовніше, фізична активність знижує дратівливість і тривожність, також покращує самопочуття, додає впевненості у собі та сприяє соціальної інтеграції дітей у суспільстві.

 

Адріана Старчук, 7 клас

   Найчастіше людина починає задумується про свій спосіб життя і здоров’я, коли з’являється хвороба чи тимчасові нездужання. Тому турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, а повинна стати обов’язковою справою, образом життя. Іноді людині просто не вистачає імпульсу для того, щоб поміняти свій стиль життя і звички: багато хто навіть не уявляє, в який спосіб підійти до цього. Тому пропоную 7 найважливіших правил здорового способу життя.

1. Тарілка здорового харчування

Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Можна і потрібно вживати тільки натуральні продукти. До них в список варто віднести овочі, фрукти, горіхи, ягоди, рибу, м’ясо, молочні продукти і морепродукти, яйця. До мінімуму необхідно звести вживання штучних продуктів, напівфабрикатів, натуральних продуктів, що містять хімічні добавки. 

2. Спорт

Рухайтеся назустріч міцному здоров'ю і довголіттю! Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу.

3. Ні! Всім шкідливим звичкам.

Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія.

4. Правильний розпорядок дня.

Основа здорового способу життя - правильний розпорядок дня. Правильне харчування, фізична активність і відсутність шкідливих звичок при здоровому способі життя - це вже багато чого, але ще не все. При здоровому способі життя обов'язково повинен бути правильний розпорядок дня. 

5. Позитивний настрій.

Не зациклюйтеся на невдачах. 

6. Дбайливе ставлення до себе.

Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися.

7. Режим роботи, відпочинку, правильна постава.

Краще вже бігати на свіжому повітрі, ніж по лікарях! 

Про здоровий спосіб життя

Раціональне харчування. Читайте тут...

Інтелектуальний розвиток. Читайте тут...

Режим праці та відпочинок. Читайте тут...

Здоровий спосіб життя. Читайте тут...