Друк
Категорія: Моє фізичне Я
Перегляди: 15154

   Сьогодні відбулася урочиста лінійка відкриття пришкільного оздоровчого літнього табору «Сонячна повінь» у Клубовецькій школі. На подвір’ї перед школою вишикувалися чотири загони. І загін «Капітошка» - 1-2 класи, ІІ загін «Чомучки» - 3-4 класи, ІІІ загін «Сонечко» - 5-6 класи і ІV загін – «Патріоти» - 7-8 класи. Кожен загін має своїх вихователів. Вони почергово шикувалися і представляли директору табору Наталії Ігорівні Михайлишин свій девіз та пісню.

 

Наш загін називається «Патріоти», бо ми дійсно є патріотами свої України. Девіз нашого загону:

Хай буде вічно Україна,

На всі віки, на всі часи!

Наша пісня «О, Україно, о люба ненько, тобі вірненько присягнем». Ми хочемо вирости справжніми героями своєї батьківщини. Такими як Герої Майдану, як Герої Небесної Сотні, котрі віддали своє життя за майбутнє України, за наше майбутнє.

Керівником нашого загону є Федорів Євген. У нього сильний командний голос. Ми чітко виконували його накази. З нами працює вихователь Світлана Михайлівна Стефінко.

Ми радіємо літнім канікулам, хочемо культурно відпочити, поспілкуватися з друзями, цікаво провести час. Ми малюємо крейдою на асфальті, граємо безлічі захопливих ігор, розповідаємо цікаві історії, вчимося віршувати та писати статті.

Канікули! Канікули! Весела ця пора!

Нам хочеться співати – бо це наше життя!

Бо ми такі красиві, усміхнені щодня,

Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття!

 Погляньте на цю фотографію - це наш Євген Федорів доповідає про готовність загону "Патріоти" до представлення колективу.

 Закінчились уроки і навчання,

Ці місяці промчали, як вода,

А небо голубе, таке безкрайнє,

Нас кличе сонечко і школа дорога.

Радіємо, що літечко настало,

Довкола радість у шкільнім дворі,

Загони вже шикуються рівненько

На урочистий і веселий звіт.

Директору звітують командири:

Чіткі девізи і дзвінкі пісні,

Усі такі врочисті і щасливі

Виконують наш український гімн.

Так розпочалася наша мандрівка у сонячний відпочинок. Нам, "Патріотам", хочеться набратися сили і відваги, бо ми - доросліші і на нас рівняються молодші школярі. Маємо показувати добрий приклад.

Лещук Мар’яна, 7 клас

 Літні канікули – найбільше свято

   Для кожного з нас літні канікули – це найбільше свято, найкращий відпочинок. Звичайно, кожен із нас планує своє дозвілля ще заздалегідь. Ми замислилися над цим ще на початку вересня та вдосконалювали свої плани протягом усього навчального року, тож тепер ми маємо чітке уявлення про літо. Наші канікули будуть проведені недаремно, і ми в цьому впевнені!

Наше літо розпочалося з пришкільного оздоровчого табору в рідному селі Клубівці. Цей табір має назву «Сонячна повінь». Відкриття табору відбулося 4 червня 2014 року. В відкритті табору брали участь учні 1-8 класів. Ми поділені на загони, у кожному загоні своя пісня і девіз. Наш загін мав назву «Сонечко». Він складався з учнів 5-6 класів. Командиром загону був Данилюк Назар. У нас така пісня:

Де сяє сонце золоте і журавлі курличуть,

В саду черешенька цвіте, вечерять мама кличе.

Співає сонячні пісні уся моя родина,

Бо я вродилась на землі, що зветься Україна!

Приспів:

За квітучі гаї і калини цвіт у лузі

Станьмо, браття мої, помолімось разом друзі.

Хай молитви слова в небо птахою полинуть,

Щоб завжди берегла Матір Божа Україну!

Наш девіз:

Ми весела сонечки  - України сини й донечки, 

Будем все старанно вчити, веселитись і дружити,

Рідну мову шанувати, Україну прославляти.

Кохман Вероніка, Івасюк Божена, Бабій Тетяна з 6 класу

 

 Ми наймолодші і найбільше любимо літо

Наша група називається «Капітошка». В нашій групі є 20 дітей. Ми наймолодші – 1 і 2 клас. Наші вихователі Катерина Петрівна і Оксана Ярославівна. Наш девіз: «Ми маленькі капітошки, ми – одна сім’я,

Дуже дружні і веселі, радо носим це ім’я.

А ще ми виконували пісню про Капітошку. В таборі ми бігаємо, граємося ігри, малюємо крейдою на асфальті, гарно відпочиваємо.

Савка Вікторія, 1 клас

Ми все хочемо знати і гарно відпочивати

4 червня відбулося відкриття літнього табору, Наш загін називається "Чомучки». Наші вихователі Леся Романівна і Марія Василівна. Наш девіз:

Чомучки все на світі знають,

І завжди перемагають!

Наша пісня

Усіх я і про все запитую щоранку

І звуть мене Чомучкою дорослі повсякчас.

Я прошу зрозуміти допитливість мою,

Бо невідомий мені світ ще тільки і пізнаю.

Сьогодні у мене бантик жовтого  та синього кольору, і всі учні в нашому загоні мали кульки синьо-жовтого кольору - щоб продемонструвати, що ми українські діти  хочемо миру і щастя в Україні. Командир нашого загону Федорак Ілона. Нам весело і цікаво в таборі. А найбільше ми радіємо, що з нами такі гарні вихователі.

Атаманюк Аліна, 3 клас

З нами  наші найдорожчі вчителі 

 Наш шкільний табір має назву «Сонячна повінь». Ця назва тому, що дні канікул є сонячними, веселими, радісними, ними всі радіють. Наш загін називається «Чомучки». Ця назва тому, що ми дуже допитливі, хочемо багато знати,і усім цікавимось.

В шкільному таборі ми граємо в різні ігри, малюємо, робимо різні аплікації, читаємо. спілкуємося із своїми друзями. Директором табору є Наталя Ігорівна Михайлишин. З нами весело проводять час Леся Романівна та Марія Василівна. В таборі ми весело проводимо час, ходимо в ліс на екскурсії. А ще ми друкуємо статті на комп'ютерах для нашої газети «Шкільна правда» і для нашого шкільного сайту. Цей сайт є для нас і для наших батьків дуже цікавим.

Четвертого червня було відкриття табору «Сонячна повінь». Всі діти були гарно одягненні у вишиванках. Це дуже гарно. Ми дуже любимо наш шкільний табір, тому що нам не нудно, ми весело проводимо час, з нами  наші найдорожчі вчителі.

 Турик Наталія і Турик Адріана 3 клас

В статтях використані фотографії Світлани Ярославівни Бруц