20 червня у Клубовецькій школі відбулося урочисте закриття літнього пришкільного оздоровчого табору "Сонячна повінь".  Табір тривав з 2 по 20 червня і мав на меті організувати для учнів корисний, культурно-оздоровчий відпочинок. Вихователі, а вони ж класоводи та класні керівники, пропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.

 

Кожен табірний день мав свою назву і конкретну програму. Так учні прожили цікаві: День мрій, День добрих сердець, День спорту, День журналістики та інші. Час промайнув швиденько. Залунали позивні прощання. Капітанам кращих загонів та переможцям змагань вручили грамоти. І з напутнім словом директора табору Наталії Ігорівни Михайлишин та вихователів учні розійшлися по домівках до зустрічі 1 вересня. 

На нашому сайті розміщені учнівські враження про екскурсії у міста Тисменицю та Івано-Франківськ, про День журналістики, патріотичний захід "Ще не закінчився Майдан".

За результатами проведених заходів та тематичних табірних днів виготовлена мультимедійна презентація "Сонячна повінь-2014", перебіг табірних подій висвічувала учнівська гезета "Шкільна правда". Є що згадати, чим поділится з друзями та батьками.

Автор світлин Галина Березна