На першому уроці було надзвичайно цікаво. Ми грали ігри, дивилися фільм "Легенда про Україну", вчилися творити добро та бажали одне одному чогось хороброго. Тема уроку була "Мій краю рідний, моя Україно". Ми багато нового дізналися про Україну та збільшили свій словниковий запас. Найбільше на уроці мені сподобалася гра "Таємний друг". Гра полягає в тому, що ми витягуємо карточку, на якому написане ім'я людини і творимо їй добро. Урок був захоплюючий.

Ангеліна Вовк

   Я зрозумів з цього уроку, що ми - українці - найкращий народ. Ми маємо допомагати один одному. Свої слова ми маємо підтвердити ділом. Гра "Таємний друг" кожному з нас підказала, кому вже маємо зробити добро.

Іван Грушецький

   Найбільше мені сподобалася гра "Квітка бажань". Ми загадували бажання і передавали квітку далі по кругу. Також ми писали вправу "Асоціація з Україною", де ми пояснювали що у нас асоціюється з УКраїною. На завершення ми обрали собі таємного друга, якому  маємо допомагати. Мені сподобалася нова вчителька.

Олег Палагіцький

   Сьогодні на уроці ми познайомилися з новою вчителькою, нашим класним керівником Марією Василівною Дуткою. З нею ми грали ігри, відповідали на різні запитання про Україну. Урок цікавий і пройшов дуже швидко.

Бабій Надія

   Цей урок був дуже грайливим. Мені сподобалося гра "Квітка бажань". Кожен з нас тримак квітку, вибирав пелюстку і говорив свої побажання Україні. Всі хотіли миру, добробуту, щастя своїй Батьківщині. На уроці було ще декілька цікавих ігор.

Федорчук Андрій

   Перший урок пройшов на відмінно. Ми розмовляли на тему: "Мій рідний краю, моя Україно", грали ігри.  Гра "Квітка побажань" цікава тим, що кожен учасник гри тримав квітку у руках і висловлював свої побажання Україні. Було цікаво. Мені сподобалося.

Богдан Кульков

   Сьогодні 3 вересня у нас з класним керівником пройшов Перший урок на тему: "Мій рідний краю, моя Україно". Ми дивилися фільм про Україну та слухали пісню. Ще ми передавали Квітку бажання і розповідали, чого хочемо для України.

   Найцікавішим для мене на уроці була гра "Таємний друг". Ми витягали папірці з ім'ям свого однокласника і петер маємо робити для нього добро таємно. Було дуже цікаво.

Тетяна Павлюк

   Перший урок мені сподобався найбільше тим, що спочатку вчителька не розказувала важких тем та формул, а урок пройшов цікаво. Ми відповідали на питання і грали ігри. Тема першого уроку "Мій краю рідний, моя Україно". Мені все дуже сподобалося.

Гудзовський Ярослав

   Сьогодні на уроці мені сподобалося, коли ми бажали для України кращої долі за допомогою "Квітки бажань". Ще сподобалося, коли ми обирали таємного друга для себе і весь місяць повинні таємно допомагати йому. Мені дуже сподобався урок і нова вчителька Марія Василівна.

Ілона Стецюк

Світлини з Першого уроку можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці