21 листопада - День Гідності і Свободи. Цей день пов'язаний з подіями на Майдані України 21 листопада 2013 року. Боротьба за Гідність і Свободу ще триває. На інформаційній лінійці ми згадали документально події Майдану з листопада 2013- го по лютий 2014 року. Переглянули документальний відеоролик. Молитвою вшанували пам'ять Небесної Сотні та воїнів, полеглих на сході України.

 

   Говорити на таку  важко, бо ми пам’ятаємо ці події. Пам’ятаємо, як на Майдані жорстоко побили студентів, як снайпери розстрілювали мирних людей, як несли на руках Героїв Небесної Сотні і лунала сумна пісня “Пливе кача”. Наш земляк Євген Нищук не сходив зі сцени Майдану, був голосом Революції Гідності. Український народ зібрався на Майдані у Києві, щоб заявити, що хоче жити гідно у своїй державі і розвиватися європейським шляхом. За право бути людиною тодішня влада розстрілювала людей.Та боротьба триває. Вже 5 рік в Україні війна з московським окупантом. У нас уже не Небесні Соті а Тисячі полеглих га Гідність і Свободу.

   Ми пам'ятаємо Героїв, вшановуєм їхню пам'ять, молимося за них. В Івано-Франківську у свері де вулиця Степана Бандери є могили полеглих Героїв, є пам'ятник Роману Гурику, 19-річному студенту, якого застрелив снайпер на Майдані. Ми там були, там дуже сумно. Ми не можемо зрозуміти, чому нам не дозволяють гідно жити у своїй державі, мати гідну роботу, зарплати, медичне обслуговування. І дорослі і діти вбовівають за долю України. Про це говорив директор школи Володимир Пронюк, вчитель історії Володимир Сидорик та учні у своїх виступах. 

    Інформаційну лінійку підготували учні 8 класу з вчителем історії Володимиром Федоровичем Сидориком та педагогом-організатором Олесею Романівною Марцінко. Бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька підготувала тематичну виставку.

Богдана Шешурак, 9 клас

Світлини Михайла Турика, 9 клас