20 лютого День Героів Небесної Сотні. Учні сьомого класу з класним керівником Марією Василівною Дуткою підготували вечір пам'яті "Вони помирали, щоб Україна жила". Ведучі Ілона Стецюк та Олег Палагіцький пригадали хроніку подій п'ятирічної давності, однокласники сповивали спомини поезією. Події свіжі, живі, тому слова болем відлунювали у серці.

 

 

   Школярі переглягули відеоролик "Пливе кача" та хвилиною мовчання вшанували Героів Небесної Сотні. Бібліотекар Марія Палагіцька підготувала тематичну книжкову виставку. Горіли свічки пам'яті і сумно схилили пелюстки білі хризантеми. Вони, Героїі Небесної Сотні, були зовсім юними, як невідцвітла весна. А тепер вони ангели, які з неба бережуть Україну. Слава їм у віках.

 

Безцінна жертва Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні відзначають 20 лютого, щоб вшанувати пам'ять Героїв які віддали своє життя під час Революції гідності листопад 2013 року - лютий 2014 року. У цей день у школі відбулася шкільна лінійка. Учні 7 класу розповіли нам про події п’ятирічної давності. Ведучими були Стецюк Ілона і Олег Палагіцький. Учні розказували вірші, присвячені Небесній Сотні, а Ангеліна Вовк з Ярослав Гудзовський зіграли сценку — діалог мами і сина. Бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька підготувала  виставку тематичної літератури. Вся школа вшанувала полеглих Героїв хвилиною мовчання. Після виступу ми переглянули відео про ті події, звучала пісня-реквієм “Пливе кача”. На все життя закарбовані кадри документальної хроніки, як били  людей, які боролись за свободу, за гідність. Боротьба триває, вже п’ятий рік йде війна з російським агресором, який зазіхає на цілісність нашої держави. Ми маємо все життя пам’ятати і дякувати Героям Небесної Сотні та Героям захисникам за їхню безцінну жертву.

 

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас

 

.