З нагоди 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Клубовецькій школі відбувся святковий концерт, в якому брали участь учні 5-9 класів. Ведучими були Юстина Самборська та Адріяна Турик з 8 класу. Учні декламували вірші Тараса Шевченка, уривки з поем, інсценізували їх. Роль маленького Тараса грав Максим Дутка з 5 класу, Тараса-підлітка, який любив малювати – Богдан Кохман з 9 класу. Пісенні твори Тараса Шевченка виконували школярі та чоловічий квартет. Дзвінко, виразно та  хвилююче звучало слово Тараса. Це була літературно-мистецька програма "Тарас Шевченко – провісник долі України". Ведучі перелистували сторінку за сторінкою біографію Кобзаря, вплітаючи у неї його вірші та пісні,

 

   Ми багато дізналися про Тараса Шевченка, про його творчість, життя та долю. Щороку у березні у нашій школі відбуваються Шевченківські вечори, їх організовують вчителі української мови та літератури. Цьогорічне свято організувала Надія Богданівна Самборська та завклубом Роман Середюк. Несподіванкою для всіх була пісня (реп) "По діброві вітер виє", яку виконали Ярослав Гудзовський (читав реп), Надія Бабій та Ангеліна Вовк.

   Чоловічий квартет у складі: Тарас Пронюк, Тарас Козак, Олег Антошків та Віталій Козак виконали "Думи мої" та "Реве та стоге Дніпр широкий". Дівчата сьомого та дев'ятого класів співали пісню "Зацвіла в долині червона калина", Оксана Марцінко – "Зоре моя вечірняя", тріо дівчат  - Божена Антошків, Яна Шелемей та Оксана Марцінко – виконали "Така її доля". Завершальним акордом було спільне виконання "Заповіту" Тараса Шевченка.

  Від сьогоднішнього свята учасники, глядачі, у тому числі і я, отримали тільки позитивні емоції. Варто потратити годинку на таке світле та енергійне свято.

   Ось такий концерт відбувся у нас школі. Дякуємо організаторам свята.

Ангеліна ВОВК, 7 клас