Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
Перегляди: 1141

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. Я вітаю вас з цим святом. Українську мову ми повинні збагачувати, вивчати та маємо мати великий запас українських слів. Розмовляти українською - це круто. У нашій школі в честь цього дня було проведено гру-конкурс "Я - Українець, я люблю українську мову". Організатором заходу була учитель української мови і літератури Самборська Надія Богданівна. Конкурс був між 10 та 11 класом. Капітаном  команди "Лідери" був учень 11 класу Самборський Ігор,  капітаном команди "Активісти" була учениця 10 класу Кохман Тетяна.

   У конкурсі були такі завдання: відгадування пісень, загадок, доповнити прислів'я  пояснення фразеологізмів, завдання на грамотність української мови та інші. В результаті перемогла команда "Лідери".

    Членами журі були Івасюк Наталія Василівна, Бруц Світлана Ярославівна та Вовк Любов Іванівна. В цьому конкурсі ми мали змогу показати свої знання, вміння, навички, ерудицію та кмітливість. Також могли і набути їх. Ми зрозуміли, що наша мова є гарною, різнобарвною, але потрібно її вивчати, щоб правильно нею говорити.

Юстина САМБОРСЬКА, 9 клас .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини Людмили Сенко