21 листопада в Україні ми відзначаємо  День Гідності та Свободи. Це день, коли згадують всі події Революції Гідності, які відбувалися в 2013-2014 роках на Майдані у Києві. А також події, які відбуваються зараз на Сході - війну з російським окупантом. У нашій школі проведено інформаційну лінійку та перегляд документальної хроніки тих подій. Бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька підготувала тематичну виставку літератури. У 2013 році відбулася Революція Гідності. Саме тут українці продемонстрували свою європейськість, гідність та своє прагнення свободи.

 

   Після цього Майдану і почалася війна, яка триває і на даний момент. Учні восьмого класу згадали події недалекої історії України, свідками якої є ми саміі. Цей день має на меті пробудити кожного українця. Ми повинні добре знати історії України, берегти  і шанувати пам'ять Героїв, які заради нашої свободи та незалежності полягли у боротьбі і зараз жертвують своїм життям на війні. Вони не бояться смерті, бо знають ворога в лице і хочуть захистити від нього нас. Бо дуже люблять Україну. І тільки перемога створить добро і мир, затишок для своїх рідних, близьких, для українського народу.

   Уся школа спільно помолилася за тих, хто віддав своє життя за нас і за тих, хто зараз бореться за перемогу України. Ми пам'ятаємо... Виступ підготували учні восьмого класу. Захід організували вчитель історії Володимир Федорович Сидорик та пеедагог-організатор Олеся Романівна Марцінко.

Ангеліна ВОВК, 8 клас