ПАМ'ЯТАЄМО...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   У понеділок 25 листопада в школі відбулася інформаційна лінійка, присвячена Голодомору в Україні в 1932-1933 роках, яку підготували учні 9 класу з вчителем історії Володимиром Федоровичем Сидориком та педагогом-організатором Олесею Романівною Марцінко. Бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька підготувала тематичну виставку літератури "Щоб не плакали душі голодні, свічку пам'яті ти запали...". Напередодні у  суботу 23 листопада відбулася акція "Запали свічку пам'яті". О 16 годині ми запалили свічки і поклали у своєму вікні, щоб нагадати про найстрашнішу трагедію в історії людства, яка забрала мільйони людських життів.

   Учні переглянули документальний фільм про голодомор 1932-1933 років, спільно помолилися за душі українців, вбитих голодним мором, який спеціально влаштувала більшовицька влада, щоб упокорити народ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАМ'ЯТАЄМО! 

   Сьогодні День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Вічна пам’ять всім українцям, які загинули страшною, голодною смертю. Ми не маємо права забувати про це! І цінуймо те, що ми можемо поїсти і попити, коли захочемо. В той час люди помирали з голоду, бо їли траву, навіть, їли людей. Це жахливо. 

   Знаєте… Сьогодні не обов’язково палити свічку. Але нам ні в якому разі не потрібно гасити свічку в себе в середині, в душі, в серці! Пам’ятаємо! 

Українці – найсильніший народ в світі!

Ігор САМБОРСЬКИЙ, 11 клас

 

Світлини Михайла ТУРИКА, 10 клас