Місцеві вибори 2020

   У неділю 25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори. Ми їх називаємо доленосними. Бо вже з 25 жовтня Клубівці входитимуть у Тисменицьке ОТГ. Розуміємо, що від представництва нашого села в Об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) дуже багато залежить. Тому для нас важливо, хто відстоюватиме інтереси села в ОТГ. Наше село не має клубу, дитячого садочку, є велика проблема з водопостачанням та водовідведенням, у школі бракує приміщення під майстерню та багато іншого. Думка про те, що наш директор школи Володимир Пронюк подав свою кандидатуру в депутати від села в Тисменицьке ОТГ, нас тішить, бо він добре знає потреби села, школи і молоді.  А ще ми бачимо, як він дбає про школу, він вимогливий і відповідальний, розумний і справедливий, дбайливий і уважний. Він йде в ногу з часом, вболіває за освіту, за розвиток села. Напередодні виборів ми завітали до Володимира Ярославовича, щоб поговорити про вибори.

 

 

— Володимире Ярославовичу, чому ви вирішили йти в депутати до Тисменицької ОТГ?

— На це повпливали багато чинників. Я ніколи не відносив себе і не відношу до людей громадської активності, це просто частина мого життя. Я завжди живу не тільки інтересами школи, а й інтересами села, громади. Мені далеко не байдужі перспективи нашого села, і те в якому стані ми залишимо наше село для дітей. Я завжди стараюся зробити все що від мене залежить, щоб наше село ставало все кращим і кращим.

— Чому Ви вибрали саме партію Європейська Солідарність?

—Ну напевно тому, що ті орієнтири, які сповідують очільники партії і на обласному і на районному і на всеукраїнському рівні - вони найкраще представляють мою власну позицію, як громадянина України, як патріота, як українця, як сина і нащадка багатьох поколінь які жили тут і боролися за Незалежність України.

— Як ставляться рідні до того, що ви йдете в депутати?

— З одного боку вони не в захваті, бо я так би мовити краду у них час, який я міг би проводити з сім'єю. Також у мене є дружина та двоє синів і вони розуміють, що політика- це додаткова робота та вона буде займати чимало енергії та часу, який я міг би присвячувати своїй сім'ї. Але все таки однозначно вони мене підтримують, бо я вибрав для себе таку мету, до якої іду.

 Володимире Ярославовичу, що Ви плануєте робити, коли станете депутатом ОТГ?

— Насамперед сам, я нічого не зможу, але у мене є команда однодумців, вони мене підтримують, я підтримую їх і разом ми зробимо багато чого корисного. Ми вже багато чого зробили у селі, і будемо робити і надалі - це все результат командної роботи. У майбутньому я гарантую, що ми будемо мати конструктивне представництво села Клубівці у майбутній міській раді об'єднаної територіальної громади, у районній раді, відповідно і в обласній раді. І це повинно стати передумовою командного цілеспрямованого підходу до вирішення таких основних проблем до розвитку села Клубівці. 

      Основні моменти на яких я хочу зупинитися:

- дитячий садок буде! Це є проблема номер один, тому що спілкуючись з молодими людьми перше що їх турбує чи наші діти будуть мати повноцінне дошкільне виховання.

- екологічні питання. Мова йде за якість питної води в селі, за відведення каналізаційних відходів, за берего укріплення та відведення стічних вод. Таких мереж в селі нема, але вони обов'язково будуть.

– у нас в селі є чудова церква, якій недавно виповнилося 114 років і ми сподіваємось що вона ще буде служити не одному поколінню, але ми повинні розуміти що нічого вічного нема. І одним із пріорітетів в своїй діяльності вважаю продовження спорудження Храму Божого.

— стан проїжджої частини. Ми хочемо зробити у селі тротуари, щоб діти та, навіть, дорослі не ходили проїжджою частиною, бо це є дуже небезпечно для нашого життя.

—Нас цікавить, чи буде клуб у Клубівцях?

— Клуб в Клубівцях буде. Він буде на місці старої школи. На нижньому поверсі буде дитячий садок. На іншому поверсі буде бібліотека ,студія  та велика актова зала, яка і буде клубом.

— Чи будете далі Ви працювати директором школи?

—Так, буду. Депутат не окрема професія, тому я можу далі залишатися директором.

—Чи буде надалі одинадцятирічна система навчання у школі?

—До 2029 року буде точно.

—А чому після 2029 року може стати дев'ятирічна система?

—Тому що вступає в силу новий закон про освіту, яким передбачено, що старші класи можуть функціонувати там, де кількість дітей 200 і більше.

— Що на Ваш погляд є найважчим у політиці?

— Багато людей говорять неправду і говорять нещиро. Це для мене є неприйнятним, я не вмію жити подвійними стандартами.

— Чи подобається вам бути директором школи?

— Мені дуже подобається бути директором школи, коли мова йде про успіхи дітей. А якщо це якісь проблеми, а без них теж не можна, тоді не дуже подобається.

– А з якими проблемами Ви стикалися?

– Бувають різні. Неприємності з дітьми у колективі. Колектив взагалі дуже хороший.Іноді прикрощі трапляються. Наприклад, коли стаються прояви насильства серед дітей. Мені це дуже неприємно і важко переносити. Не люблю жостко реагувати на ці речі, але зобов'язаний і роблю це.

— Ваші побажання учням?

— Маємо час передвиборного стану, який є дуже важливим. Від нашого вибору буде залежати наше майбутнє, бо будемо визначати основні вектори розвитку території. Вибирати будемо самі - не Київ і, навіть, не Івано-Франківськ. Нам жити в цьому селі і дуже важливо, щоб Ви, молоде покоління, виховували у собі культуру громадської активності. Навіть те, що ви працюєте в школі і займаєтеся журналістикою є вагомим вкладом у цю справу. Це величезний плюс, бо ви готуєтеся до дорослого життя у громаді. Раджу ніколи не звужувати в житті спектру своїх інтересів і своєї діяльності. Навпаки защораз розширювати його. Бажаю Вам, щоб ви ніколи не зупинялися на досягнутому, постійно вдосконалювались, ставили високі життєві цілі.

 – Володимире Ярославовичу, ми дуже дякуємо вам за спілкування. Ми почерпнули для себе багато корисної інформації. Тепер ми знаємо, що буде чекати ближчим часом нас та наше село. Бажаємо Вам перемоги на виборах. Віримо, що односельчани зроблять правильний вибір.

Ангеліна Вовк, Тетяна ПАВЛЮК, 9 клас

   Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, а постійно вдосконалюйтеся!

   Наше спілкування з Володимиром Ярославовичем відбулося в дуже теплій та дружній атмосфері. Все було просто та зрозуміло. Ми говорили про вибори. Ця тема зазвичай нудна. Але ми навпаки, багато дізналася про плани на майбутнє нашого села. Мене дуже порадувала новина, що у нашому селі нарешті буде тротуар на центральній дорозі і діти зможуть безпечно добиратися до школи. Також я побачила, як буде виглядати наш майбутній дитячий садок, бібліотека та актовий зал (по секрету скажу, все буде дуже красиво). Я, навіть, почала уявляти, як буду ходити по книги та на шкільні дискотеки. Мені сподобалося побажання Володимира Ярославовича. "Ніколи не звужуйте свій спектор інтересів та діяльності,а навпаки розширюйте. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, а постійно вдосконалюйтеся". І це дуже важливі слова які мене надихнули цікавитися іншими напрямами науки, мистецтва та літератури. Я рада, що мала можливість поспілкуватися з Володимиром Пронюком, це інтерв'ю надовго залишиться у моїй пам'яті. Я хочу, щоб про майбутнє мого села і школи дбали такі люди, як Володимир Ярославович Пронюк.

Ангеліна ВОВК, 9 клас