Українська хустка - вічна і красива, то жіноча гордість і дівочі крила...

7 грудня - День української хустки

   З нагоди свята у школі проведено флешмоб "Зав'яжи хустку". Флешмоб активно підтримали дівчата-школярки 1-11 класів. Усім пасує  укроаїнська хустка! В цьому ми переконалися стовідсотково, коли запросили до флешмобу наших вчительок. Дякуємо всім учасникам флешмобу, особливо Наталії Василівні Івасюк, Людмилі Михайлівні Сенко, Надії Богданівні Самборській, Галині Романівні Березній, Світлані Ярославівні Турик, Любові Іванівні Вовк та Марії Василівгі Дутці.  Створено фільм " "Українська хустка - вічна і красиво, то жіноча гордість і дівоча сила", який можна переглянути в Ютуб. 

Всесвітній День української хустки 

   Ми вiдзначали 7 грудня Всесвітній День української хустки. В органiзацiї свята брали участь дуже багато учнiв Клубовецькоii школи. Ми проводили флешмоб "Завяжи хустку". Монтажем фотографій займалася вчителька Сенко Людмила Михайлiвна. Вiдео вийшло дуже красивим, так як брали участь не тiльки дiти,  а й вчителi. До нашого флешмобу долучалося все бiльше i бiльше учнiв. Атмосфера була просто чарiвною, ми фотографувалися бiля Матінки Божої в хустках рiзних кольорiв та узорiв. Я вважаю, що кожному пасує українська хустка. Кожна хустка  має свiй неповторний вигляд. 

   Таким чином ми вшановуємо і згадуємо українські традиції. З часом люди забувають про звичаї,  які самі створили, вони заклопотанi справами та вважають їх важлишими, аніж зав'язати хустку, прийти до церкви i  помолитися, подякувати Богу за те, що маємо таку красу, передану бабусями.  На мою думку, ми як українці маємо вшановувати свої звичаї носити хустки, ходити в вишиванках.

Діана ЛЕСЮК, 5 клас 

   День української хустки у нашій школі

   Сьомого грудня - День української хустки. У нашій школі проводився флешмоб «Зав'яжи хустку». Ми вибирали собі хустку, зав'язували і фотографувалися. Ми були дуже красиві у хустках. Нам вони підійшли. Ми рідко ходимо хустках. Зате наші бабусі прабабусі і їх носять щодня. Хустка це одна із невід'ємних деталей національного одягу. Хустки бувають: шовкові, ллянні, з люрексом. Узори на хустці бувають такі: геометричні, рослинні і тваринні. Хустка мені подобається тим, що на ній багато різних узорів. У моєї прабабусі багато різних хустин. Кути хустки побудовані з густими узорами, а середина без прикрас або з різними узорами. У фільмі якому ми змонтували є багато учасників з нашої школи. Він дуже креативний. Хустка - це не просто аксесуар  одягу, а наш оберіг. 

Адріана СТАРЧУК, 5 клас

Українська хустка має велику силу 

   07 грудня був Всесвітній день української хустки. В нашій школі на честь свята влаштували флешмоб "Завяжи хустку", участь в якому брали юні школярки. Ми зав’язували хустки і фотографувалися в них. Це було дуже весело і ми вперше побачили одне одного в хустці. Я із подругами жартували, сміялися і веселилися. В хустках ми виглядали дуже привабливо.  Хустки були різних кольорів і з різними орнаментами, кожна з них була по-особливому красива. Я й не пам’ятаю, коли востаннє надягала хустку. Тепер, коли завязала хустку, відчула патріотичний дух України. Хустка має велику силу, вона є оберегом українського народу. Впевнена, що в кожній нашій хаті є українська хустка.   

   Коли я подивилася відео-презентацію нас у хустках, то відчула гордість за нашу патріотичну школу і за всю Україну. Наша хустка має давню історію. Наші прабабусі носили їх завжди, до церкви зав’язували найкращі хустки. Я збагнула красу цього атрибуту національного одягу українки. Обов’язково зав’яжу барвисту хустку на коляду.

Тетяна КУЧАР, 5 клас