Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
Перегляди: 271

   11 травня ми, учні 6 класу, на уроці Юний краєзнавець з вчителькою Христиною Іванівною Шешурак та директором краєзнавчого музею села Клубівці Йосипом Дмитровичем Карпівим пішли на екскурсію в ліс. Ми відвідали такі місця: Марунину гору, Вів'юриху, колію, Залісся. Також ми дуже багато цікавої інформації дізналися про ці місця. Йосип Дмитрович розповів про наше старе село, про події, які відбувалися у старому селі під час війни. Почули про людей, які бачили це все, жили у той час.

   Мені дуже сподобалась ця екскурсія. Вона була дуже цікава, адже завдяки їй ми дізналися про події, які відбувалися колись, про людей які жили у ті часи. Ми дякуємо Христині Іванівні та Йосипу Дмитровичу за цю екскурсію. З нетерпінням чекаємо на іншу.

            Бруц Наталія 6 клас

   11 травня я та мої однокласники з учителями вирушили на екскурсію. Спершу ми йшли по густому лісі, потім ми потрапили на Марунину гору. Ця гора має багато спогадів. Йосип Дмитрович розповів нам, що біля цієї гори є будинок, у якому вінчалися, проводили служби Божі. Потім ми пішли на Вів'юриху, після цього ми пішли на колію та Залісся. В Заліссю відбувалися війни, нападали татари. А також і про людей які там колись жили. За розповідями Йосипа Дмитровича наше село час від часу переміщувалося все ближче і ближче. А ще по дорозі ми помітили великий, старий і могутній бук. Екскурсія була дуже цікавою та захоплюючою. Ми вдячні Христині Іванівні та Йосипу Дмитровичу за таку чудову екскурсію та гарно проведений час.

Петелюк Яна 6 клас

   Вчора ми разом з Христиною Іванівною та Йосипом Дмитровичем пішли на екскурсію по нашому селі. Спочатку ми пішли через ліс на Марунину гору. Йосип Дмитрович розповів нам про те, що колись відбувалося, що священик був змушений виходити аж на роздоріжжі, щоб ніхто окрім жителів села не дізнався про те що він проводить служби Божі, хрестив дітей та вінчав молодих людей.
Далі через ліс ми пішли на Колію, щоб потрапити на Залісся. Йосип Дмитрович розповів про те що колись там також було наше село, що там колись був шлахбаун і стояла будка, і в будці був сторож, він пропускав людей із села і в село, а зараз там розвився ліс.
Я з нетерпінням чекаю на нову екскурсію, і щиро дякую Йосипу Дмитровичу та Христині Іванівні за цю дивовижну екскурсію.

Бойко Тетяна 6 клас

   Ми разом з Христиною Іванівною та Йосипом Дмитровичем пішли на екскурсію з юного краєзнавця. Ми відвідували такі місця:Марунину гору, Вів'юриху, Колію, а також Залісся. Ми йшли дуже довго, Йосип Дмитрович нам розказував про ці місця. Йосип Дмитрович розказав, що біля Маруниної гори була колись кириниця і там була дуже добра вода. Нам дуже було цікаво дізнатися про ці місця.

Маліновська Вероніка 6 клас

   Ми з вчителькою Христиною Іванівною і Йосипом Дмитровичем ходили на екскурсію в ліс. Ми дізналися багато нового про наше село. Ми відвідали Марунину гору, Вів'юриху і Залісся. На Маруниній горі ми дізналися, що колись священик проходив повз неї щоб вінчати людей і правити Служби Божі, і щоб його не спіймали і не відправили в Сибір. Також ми відвідали Залісся, тут починалося наше село. Завдяки цій екскурсії ми дізналися про наше село більше. Нам дуже сподобалася ця екскурсія. Дякуємо Христині Іванівні Шешурак та Йосипу Дмитровичу Карпіву за те, що ми пізнаємо істрію свого краю.


Федорак Віталія 6 клас