День вишиванки у Клубовецькому ліцеї

 

 

 

 

 

 

  

 

 Фільм "Моя сорочка вищиванка" дивіться на каналі Ютуб.

 

   Уже 15 років в Україні відзначають День Вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському одягу виникла у 2006 році у Чернівцях і швидко поширилася країною. Відтоді, щороку, українці та усі, кому подобається вишиванка, одягають цей одяг. Українська вишиванка є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції. 

 

 

 

 

 

 

 

 

   У цей день всі учні Клубовецького ліцею символічно одягнули вишиванки, щоб продемонструвати любов до нашого національного одягу. Ми провели флешмоб з вишитими рушниками, фотографувалися і гарно проводили час. На мою думку, цей день є дуже важливим для українського народу. Бо в цей спосіб ми показуємо наскільки важливим для нас є наше минуле. Це свято не є обов'язковим, але якщо ти українець по духу, то залюбки в цей день одягнеш вишиванку. День Вишиванки - урочистий і великий Це кожен українець скаже Вам, Любов до вишиванки є у наших жилах. А віра в краще у наших серцях. День Вишиванки - це історія народу Це прояв щирості і чистоти, бо ми є українці, ми родина. Дуже важливо є одягнути вишиванку не лише на тіло, але й на душу, важливо бути людиною, щирою і світлою, чесною і доброю!

Ілона СТЕЦЮК, 9 клас

   Фоторепортаж святкування Дня вишиванки у Клубовецькому ліцеї можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у мережі Фейсбук. Дивіться тут...

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ