От і знову нас з відкритими обіймами зустріла золота осінь. Дні стають холоднішими, а дощ надворі нагадує нам про закінчення літа. Перший дзвоник знову зібрав усіх учнів у стінах рідного ліцею. Після урочистої лінійки початку нового 2021-2022 навчального року у кожному класі був Перший урок, який провели класні керівники. Цьогорічний Перший урок приурочений 30-ій річниці відновленої Незалежності України. Тема уроку в 10 класі: "Ти у мене єдина!". Наша класна керівничка Марія Василівна Дутка провела нам інструктаж про правила поведінки під час навчального процесу і карантину. А також підготувала нам невелику вікторину про те, наскільки ми знаємо і шануємо наш край.

 

   Кожен з нас пам'ятає велику історію нашої країни України і те, як довго ми боролися за нашу незалежність. Ми говорили про особисті цінності українців. Під час уроку ми виконали творче завдання: на виготовлену карту України і прибрану атласом - гамою двох рідних кольрів - синього і жовтого, ми наклеїли ці цінності, щоб пам'ятати про наших предків і віддавати їм шану. На домашнє завдання ми мали підготувати 10 цікавих фактів, 10 важливих постатей і 10 важливих дат, які сильно повпливали на формування незалежності України.

   На наш урок завітала заступниця директора ліцею з навчально-виховної роботи Наталія Василівна Івасюк, вона побажала нам натхненного та мотиваційного навчального року, бо саме зараз нам важливо не забувати про важливість навчання. На завершення уроку ми зробили спільне фото і налаштуватися на продуктивний 2021-2022 навчальний рік.

Ілона СТЕЦЮК, 10 клас

Світлини Оксани КУЗЬМИ