Найкращий день навчання!

    У нашому ліцеї першого вересня відбулася урочиста лінійка Першого дзвоника. Ми прийшли до школи о пів на дев'яту, свято почалося через 30 хвилин. До нас завітали поважні гості: Андрій Рев'юк, Богдан Ракетчук, oтець-декан Петро Скрипник та Ігор Чернецький. З батьками за руку на лінійку урочисто вийшли першокласники та їхня  вчителька Катерина Петрівна Турик. Вони перший раз йдуть до школи, для них усе вперше. На лінійці вони дуже гарно розказували віршики. У одинадцятикласників це останній рік у ліцею, а дальше вони підуть дорогою у своє яскраве майбутнє. Вони теж виступали. А коли пролунав Перший дзвоник, всі розійшлися по класах на Перший урок.

 

   Ми не бачилися ціле літо, тому дуже раділи зустрічі з однокласниками. У нас почався дуже цікавий урок на тему: „Україно ти у мене єдина”, який провела наша класна керівничка Сенко Людмила Михайлiвна. Цей урок проходив у вигляді квесту. Ми  поділилися на три групи: креативні, талановиті та розумні. Мені дуже сподобався дух, який витав, бажання перемогти. На мою думку все пройшло супер - на 100%, Людмила Михайлівна все гарно придумала і організувала.  А ми все зуміли і перемогла - дружба! Я дуже рада, що ми у школі! Що у нас було свято. адже  через пандемiю його могло не бути. Це найкращий день навчання!

Діана ЛЕСЮК, 6 клас

Цінуймо кожний день проведений в школі   

    Першого вересня в Клубовецькому ліцеї відбулося свято Першого дзвоника. Після святкування ми пішли до нашого класу, за яким сумували ціле літо. Наша любима вчителька Людмила Михайлівна організувала нам найкращий перший урок ,, Україно , ти у мене єдина".
Три команди, ,,Талановиті", ,,Розумні",,, Креативні", змагалися за перемогу. Але в нашій боротьбі перемогла дружба. На уроці ми описували красу нашої незалежної України і дивилися презентацію з якої дізналися багато інформації. Цей урок був пізнавальним, цікавим і дуже веселим. Завдяки командній роботі ми ще більше здружилися. Також до нас на урок завітали побажати успіху у навчанні Івасюк Наталія Василівна та Кузьма Оксана Ярославівна.

  Якщо чесно, то літом, коли проходила повз школу, завмерло серце, згадувалося, коли я вперше прийшла до школи. Я тоді була така маленька, у голові тільки іграшки. А час так швидко пролетів. Тому цінуймо кожний день проведений в школі.

Тетяна КУЧАР, 6 клас

   Україно, ти у мене єдина...

   Нещодавно в Клубовецькому ліцеї відбулося свято Першого вересня. Всі діти чекали цього свята, щоб піти до ліцею і побачити своїх однокласників та друзів, з якими давно не бачилися.  Учні нашого класу були одягнені у національний одяг - вишиванки. На свято завітали гості: Андрій Рев'юк, отець Петро Скрипник, Богдан Рекетчук, воїн АТО Ігор Чернецький, а також наша дирекція - Пронюк Володимир та Івасюк Наталія.

   Першокласники розказували вірші, співали пісню, потім виступали випускники. На святі пролунав Перший дзвоник. Перше вересня - це важлива мить для одинадцятикласників, тому що це їхній останній рік у ліцеї. А для першокласників - це перша сходинка у світ навчання. Свято Першого дзвоника було цікавим і трохи смішним, особливо коли першокласники розказували вірші.

   Після свята у нас був Перший урок на тему: "Україно, ти у мене єдина", його провела наша класна керівничка Людмила Михайлівна Сенко. На цьому уроці ми ділилися на 3 команди: креативні, розумні і талановиті. Ми змагалися між собою, розгадували ребуси, розказували вірші, складали прислів'я. У результаті ми дізналися багато нового про Україну.   Впевнена, ці знання мені знадобиться у житті. Хочу щоб такі уроки повторювалися ще і ще!

Діана КУЗЕНКО, 6 клас