Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
Перегляди: 87

 МОЛИТОВНИЙ ЛАНЦЮГ

Молитва

Боже, Отче наш Небесний, в ім'я Спасителя нашого Господа і Бога нашого Ісуса Христа, молим Тебе про прощення, помилування і зцілення всіх народів світу. Благослови нас і відведи руки тих, хто замишляє зло проти людства!

Ми стоїмо і зміцнюємося тільки вірою в Твою Всемогутність і Силу! Хай ніяка язва не наблизиться до нас і наших жител!

Господи Ісусе Христе, зціли нас і відведи всякого супостата!

Доторкнись до розуму і сердець правителів всіх країн і народів, щоби виконували тільки Твою Святую Волю для блага народів!Господи, Ісусе Христе! Все, що диявол запланував проти народів землі, віджени від нас в Ім'я Твоє Святе!

Отче наш Небесний, ми взиваєм до Тебе, ізбави нас від чуми диявольської, від всіх пакостей бісівських, не допусти винищення людства! Прости нас нерозумних і в гріхах погрузших, яви світу Своє Милосердя! Хай славиться Твоє Пресвяте Ім'я Отця і Сина і Святого Духа!

Ми смиренно просим, хай буде Воля Твоя на нас!

Ми молим Тебе, Чесний Отче, про Благодатне благословення тих, хто молиться до Тебе і призиває Ім'я Твоє Святе! Смиренно просимо Тебе про батьківський захист для всього людства на Землі! Почуй, прости і спаси нас, Отче Небесний! Тройце Свята, Слава Тобі, Отцю і Сину і Святому Духу! Нині і присно і на віки віків!

Амінь! Амінь! Амінь! Слава! Слава! Слава Богу!