9 день війни

Як говорити з дітьми про війну. Поради психологів. 

 Найголовніше правило — дитині завжди потрібно розповідати правду. Однак говорити слід без паніки й надмірних емоцій. Якщо проявляти спокій в очах дитини, вона відчує себе у безпеці. Найкраще, щоб про війну розповідали батьки.

1. Говоріть дітям правду.

2. Створіть відповідні умови для розмови про війну.

3. Дайте дітям прості, щоб вони могли говорити про свій страх.

4. Уникайте стереотипів. 5. Цікавтеся, що діти повсе це думають. 6. Визначіть серйозність ситуації та будьте уважні. 7. Обговорюйте чим можна допомогти.

    

Як дитина уявляє та переживає війну розповідають її малюнки. Це картина учениці 8 класу Дарини Шкробач "Війна". Брат Дарини Михайло Шкробач на війні,  захищає Київ.

Хроніка війни   

04 березня - дев'ятий день повномасштабної війни Росії проти України. У Києві сили ЗСУ доблесно тримають оборону, а всі спроби ворога увійти до столиці приречені на провал. У ніч проти 4 березня ворог обстріляв Запорізьку АЕС, аварія на якій неприпустима, це буде катастрофою для всього світу.

  Другий раунд переговорів (3 березня) нічого не дав, на умови окупанта ми не погоджуємося. НАТО не закриватиме небо над Україною. Мусимо самі боронити до останнього дюйма своє синє небо. Дякуємо ЗСУ. Їх подвиг вражає. Про "привида" над Києвом будуть складати пісні та легенди. Слава Україні! Слава Героям!