14 день війни

 

 

 

 

 

 

 

   9 березня Україна відзначає 208-му річницю з дня народження Тараса Шевченка - батька українців, великого поета, живописця, гуманіста, який вже своїми творами протистояв москальським злочинам проти українського народу: "Боріться, поборете, Вам Бог помагає..."  У ліцею плели сітку і проводили читацький марафон "208 хвилин у Шевченковім слові". Читали всі. 

 

Відеосюжет про читацький марафон у Клубовецькому ліцею в умовах військового стану підготувала Юстина Самборська. Переглянути можна на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці. Дивіться тут...

   

 

>

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  

 

   09 березня – повномасштабна війна Росії проти України триває два тижні. Сьогодні 14 день війни. Що роблять окупанти в Маріуполі - це за межею жаху. Бомба впала на пологовий будинок... Сили оборони Києва відбивають наступ окупантів, завдаючи вогневого ураження його наступальним угрупованням. На Північному і Північно-західному напрямках ведуться бойові дії у Поліському та Волинському операційних районах, а також вздовж ділянки держкордону України та в районах Ніжина, Іваниці, Тростянця, йде оборона Чернігова.  Боремося, Тарасе! Слава Україні! Слава Героям!