Виховний захід до 300-річчя від Дня народження Григорія Сковороди в 7 класі. Квест-гра "Григорій Сковорода – невловимий син свободи".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Цього року відзначаємо 300 років з дня народження Григорія Скороводи. З цієї нагоди учні нашого ліцею, в тому числі наш клас, робили плакати. Ми рідготували плакат "Там, де ступав Сковорода". А сьогодні у нас була виховна година "Григорій Сковорода – невловимий син свободи". Наша класна керівничка Сенко Людмила Михайлівна підготувала цікаву квес-гру для нас. Ми поділилися на дві команди: команда хлопців називалася "Спартак"; команда дівчат називалася ККК, що означає: кожен командир команди. Ми змагалися у 7 раундах. Під час змагань ми розгадували ребуси, знаходили слова у кросворді, розгадували по картинках байки Григорія Сковороди, та ін. Потім ми підсумували що нового дізналися про цього поета і філософа Григорія Сковороду. Я дізналася про те, що він грав на органі. У кінцевому результаті виграла команда дівчат "ККК". Діана Лесюк зіграла на бандурі та виконала пісню "Заспіваймо пісню про Україну".

   Цей урок був корисним для кожного з нас, адже ми дізналися щось нове про Григорія Сковороду. Хочеться, щоб такі уроки проводилися частіше.

Діана КУЗЕНКО, 7 клас

Світлини Марії ДУТКИ