26 квітня 1986 року у місті Чорнобиль сталася трагедія світового масштабу. Саме цього дня стався вибух на четвертому енергоблоці та два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Це найбільша в історії катастрофа в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Після цього вибуху в повітрі розповсюдився небезпечний атомний пил. Ведася повна евакуація населення з зараженої зони. Однак, у небезпечній зоні ще пару років проживали люди. Тоді, Україна була ще у складі СРСР.

   Згадуючи цю сумну подію в історії України, у ліцею проведено тематичну лінійку. Учні 10 класу розказували про Чорнобильську трагедію. Організатори заходу Олеся Марцінко і вчитель історії Володимир Сидорик. Наша бібліотекарка Марія Палагіцька підготувала книжкову виставку.

   Ми молилися за полеглих ліквідаторів Чорнобильської АЕС і вшановували їх хвилиною мовчання.

   Зараз у зоні Чорнобиля розвелися дикі і незвичайні тварини, їх можна назвати мутантами.

  У нашому селі проживає ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Пивоварчук Ігор Йосипович, 1953 року народження. Наші журналісти брали у нього інтерв'ю.

   Бджоли не кусають, життя кусає. Читатйте тут...

   Адріана СТАРЧУК, 7 клас

На світлинах: Тематична лінійка до річниці Чорнобильської трагедії. Підготували учні 10 класу. Педагог-організатор Олеся Марцінко, вчитель історії Володимир Сидорик, бібліотекар Марія Палагіцька