18 травня – День вишиванки. Традиційно у цей день всі одягають вишиванку, демонструють свою приналежність до великого українського народу, нації сильних, вольових і нескорених. Різноманітні акції, флешмоби, фотосесії у вишитих сорочках відбуваються на всіх підприємствах та закладах України. Струмочок любові організували у Клубовецькому ліцею. Учасниками флешмобу був весь шкільний колектив - учні та вчителі. Струмочок розготався і вів до вишитої дорогої України - великий макет карти України, викладеної узорами кожного регіону. Цю красиву відеокомпозицію можна переглянути в Ютубі та на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці. Креативну відеокомпозицію "Одягни вишиванку" підготували учні 7 класу. Дякуємо організаторам флешмобу та всім учасником флешмобу. Погляньте на світлину, - отак виглядає нами вишита любов до України.

   

   Група дошкільної підготовки "Сонечко" виготовляла з картону аплікацію "Вишиванка", вихователька Наталія Романівна Антошків. Гуртківці з "Натхнення" - розводили узори та оздоблювали вишиванки квілінгом, п'ятикласники малювали вишиванку своєї мрії, керівничка Ірина Дмитрівна Жданюк.

   Відповідальні за організацію загальноліцейного флешмобу: педагог-організатор Марцінко Олеся Романівна, заст. директора ліцею Дутка Марія Василівна. Монтаж відео "День вишиванки у Клубовецькому ліцею" Марії Дутки, відео "Одягни вишиванку" Людмили Сенко.