Переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році 

1. Трудове навчання

Палагіцький Олег (11 клас) - ІІІ місце. 

 

 

             

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році 

1. Інформаційні технології

Бойчук Іван (9 клас) - ІІІ місце. 

 

 

Учні-гуртківці Клубовецького ліцею виготовили стилізовану ялинку для участі у Всеукраїнському конкурсі "Новорічна композиція". За основу взяли конус виготовлений з цупкого паперу. Для оздоблення конусу кожна дитина відмалювала свої долоньки. Саме ними створено імітацію гілочок ялинки. З кольорового паперу, фоамірану, повітряного пластиліну, кольорових ниток створено іграшки, гірлянди. Маленькою сніжинкою завершено образ стилізованої красуні. Кожен з учасників вклав у роботу частинку себе. Думаю наша спільна маленька красуня вийшла дуже вдалою. Дякую сьогоднішнім трудівницям Даринці, Ангелінці, Софійці, Боженці, Віталінці, Ірусі та Настечці.

  222 день війни              #za_nashu_svobodu

   Дорогі діти, на Національній освітній платформі "Всеосвіта" відбувається конкурс дитячих малюнків "Війна очима дітей". Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі. Дозволяється публікувати будь-які дитячі малюнки. Можна публікувати фотографії будь-якої іншої дитячої творчості: ліпнини, рукоділля, розмальовок, саморобок з паперу тощо. Після перемоги автори малюнків отримають персональні подяки за підтримку ЗСУ та ТрОПісля війни кожен учасник отримає подяку за підтримку ЗСУ та ТрО. Дивіться тут...

76 день війни

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ-КОНКУРСІ РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ "МОЯ УКРАЇНО". НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ ФОТОРОБОТИ ДО 17 ТРАВНЯ 2022 РОКУ.
#roboty_fotoamatoriv
Виставка-конкурс проводиться департаментом освіти і науки Івано- Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківським обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. Безпосереднє керівництво та координація Виставкою-конкурсом покладається на ОДЦНТТУМ. Виставка-конкурс проводиться у двох групах учасників: 1. Діти віком до 14 років включно. 2. Діти віком від 15 до 18 років.

Переможці  ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021-2022 н.р.

Бруц Наталія (7 клас) – І місце

Дутка Божена (4 клас) – ІІ місце

 

 

Переможці  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

Українська мова та література

Бруц Наталія (7 клас) – І місце

Англійська мова

Стецюк Ілона (10 клас) – ІІ місце

Історія

Білуник Віталій (8 клас) – ІІІ місце

   Відбувся І етап XXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» на тему: "Заради честі, миру і майбутнього України". У конкурсі взяли участь: Діана Лесюк, Діана Кузенко, Тетяна Кучар, Адріана Старчук, Валерія Симоненко, Евеліна Марцінко з шостого класу, Тетяна Турик, Аліна Павлюк з 7 класу, Ангеліна Вовк з 10 класу.  Конкурсантам запроновано використати для епіграфу слова Олени Калини: «…Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинись вороги. І ми сьогодні маєм – Україну!» 17 грудня будуть визначені переможці І етапу конкурсу, до складу жюрі входять заступник директора з навчально-виховної роботи Н.В. Івасюк, заступник директора з виховної роботи Л.М. Сенко та вчителі української мови.

   Дві наші учениці стали переможницями традиційного щорічного молодіжного фестивалю-конкурсу української естрадної пісні "Майбутнє України - 2021". Конкурс відбувався 24 червня 2021 року у Народному Домі міста Тисмениці. Всі конкурсанти, а їх було 18, виконували по дві пісні. Переможниці у середній віковій категорії Оксана Марцінко (І місце) та Яна Шелемей (ІІ місце) отримали грамоти та грошові премії від міського голови Тетяни Градюк. Вітаємо дівчат з перемогою у престижному конкурсі. Вони вихованки Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького, викладач по вокалу Діана Кіловата.

  01 червня, в День захисту дітей, відбувся фінал проєкту «Школа має талант». Цей конкурс вже декілька років поспіль дарує талановитій шкільній молоді шанс безкоштовно здобувати якісну вищу освіту в Університеті Короля Данила та розвивати свої уміння разом з продюсерським центром «Star team». Цьогоріч за головні призи проєкту «Школа має талант 2020» змагалось понад 500 конкурсантів. Серед переможців дует Анастасії Палагіцької та Ярини Яворської, які здобули І призове місце у конкурсі «Школа має талант» у номінації оригінальний жанр, викладач Цеглинська Іванна Іванівна, клас фортепіано Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького. Обидві школярки здобули право навчатися безкоштовно в Університеті Короля Данила.

    01 червня 2020 року в фоє Народного дому міста Тисмениця відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю “Ми – надія твоя, Україно!”.

Так, за результатами конкурсу премію Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” цьогоріч здобули:

- в номінації “Творча особистість року” – Турик Наталія Ігорівна, 2005 р.н., с. Клубівці.

Переможцям у кожній номінації присвоюється звання Лауреата премії Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” з виплатою грошової винагороди в сумі десять тисяч гривень та вручається диплом і нагрудний знак Лауреата премії. Наставникам переможців за належну підготовку виплачується грошова винагорода в сумі п’ять тисяч гривень. 

"Вручення нагороди Наталії Турик" дивіться в Ютуб

  Триває ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів. Цього тижня маємо нові успішні результати.  А зокрема, з української мови і літератури - ІІ місце здобула учениця 8 класу Самборська Юстина; з інформатики ІІ місце в учня 9 класу Досюка Валентина; з біології ІІІ місце привіз учень 8 класу Палагіцький Олег; з тудового навчання ІІ місце в учня 8 класу Палагіцький Олег (ІІ місце). Молодці! Вітаємо переможців! Пишаємся вами!

 

 

  Триває ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів. Є вже перші втішні результати. Троє учениць стали переможцями олімпіади з англійської мови: Наталія Турик з 9 класу—ІІ місце, Кохман Тетяна з 10 класу та Стецюк Ілона з 8 класу—І місце. З географії—Досюк Вікторія з 9 класу—ІІ місце, з ІКТ—Досюк Валентин з 9 класу —ІІ місце, Стецюк Ігор з 11 класу—ІІІ місце.  Переможцями ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика стали: Максим Каратчук з 3 класу—ІІІ місце, Діана Кузенко з 4 класу—ІІ місце, Юстина Самборська з 9 класу—І місце.

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека» - 2019

 Золотий диплом

9 клас: Кохман Богдан

Срібний диплом

5 клас: Білуник Віталій

9 клас: Савик Вікторія

9 клас: Кохман Тетяна

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» - 2019

 Відмінний результат:

3 клас: Михайлишин Віталій

5 клас: Білуник Віталій,  Палагіцька Анастасія, Дутка Максим, Марцінко Оксана,  Романів Вероніка

6 клас: Марцінко Вероніка, Баб'як Борис 

Добрий результат:

3 клас: Білук Максим, Кучар Тетяна, Плекан Анна, Проценко Богдан, Сісяк Віталій, Старчук Адріана, Турик Владислав, Штогрин Максим

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2019

Диплом переможця в початковій школі:

3 клас: Пронюк Олександр, Острижнюк Вікторія, Штогрин Максим, Ільницький Максим, Плекан Анна, Марцінко Евеліна, Кузенко Діана, Кучар Тетяна, Білуник Максим, Проценко Богдан, Старчук Адріана, Лесюк Діана, Турик Владислав, Михайлишин Віталій, Мельниченко Юлія, Сісяк Віталій, Сайнюк Євген

4 клас: Пронюк Анастасія, Павлюк Аліна, Петелюк Яна, Федорак Віталія, Бруц Наталія, Бойко Тетяна, Секрета Вікторія

    Упродовж двох днів 26-27 березня 2019 року в актовій залі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбувався звіт художньої самодіяльності серед учнівських колективів закладів загальної середньої освіти Тисменицького району. Свою майстерність демонстрували творчі колективи та вокалісти. Нашу школу представляли: учениця 5 класу Оксана Марцінко - пісня, та учениця 9 класу Вікторія Савик - художнє читання.

 

 

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році

Українська мова і література

Івасюк Божена Романівна – 11 клас (ІІ місце)

   24 серпня у рамках святкування Дня молоді у центрі культури та дозвілля "Відродження" м. Тисмениці відбулося нагородження та гала-концерт переможців районного молодіжного фестивалю-конкурсу української сучасної пісні "Майбутнє України", проведеного відділом культури та відділом у справах молоді і спорту Тисменицької РДА. З приємністю повідомляємо, що переможцями конкурсу стали двоє клубівчан: Оксана Марцінко та Руслан Борушок (у різних вікових категоріях). Обоє вибороли друге призове місце. 

 Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

   Диплом переможця в початковій школі:

3 клас: Пронюк Анастасія, Бойко Вадим, Павлюк Аліна, Петелюк Яна, Рекетчук Христина, Федорак Віталія, Івасюк Адріан, Бруц Наталія, Бойко Тетяна

4 клас: Андріїв Марія, Андріїв Олег, Палагіцька Анастасія, Романів Вероніка, Дрембей Ангеліна, Ромах Ірина, Дутка Максим, Марцінко Оксана

 13 березня у вівторок учні з другого по одинадцятий клас писали Всеукраїнську українознавчу гру "Соняшник". 65 учнів нашої школи взяли участь у грі. З нашого восьмого класу - вісім учнів. Кожному  учню роздали ілюстровані завдання. Завдання були трьох рівнів? легкі, середні та підвищенох складності. Вони були різні, деякі пов'язані з істрією. Та найбільше завдань з україмької мови. Кожне завдання оцінювалося за бальною шкалою Загалом завдань було тридцять. Мені дуже сподобалося брати участь у конкурсі, тому що кожного року завдання інші та інтересніші.

    17 лютого на базі Тисменицької спеціалізованої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся II етап (районний) обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?». Учасники відвідали прес-центр ДІЛ «Сузір’я», поспілкувалися та переглянули фільм «Обійми мене, Ісусе».  Олімпіада розпочалася молитвою і з Божим благословенням учні  почали працювати. Олімпіада «Як ти знаєш Біблію?» дуже важлива і повчальна. Учасники усі заздалегідь ретельно готувалися, читали Святе Письмо і мали змогу показати свої знання з Божої науки.

 

 

 

 

 

 

      02 лютого 2018 року у нашій школі відбувся І етап олімпіад з  "Як ти знаєш Біблію?" Учасники - учні 6-8 класів.  Відповідальна - вчитель християнської етики Світлана Ярославівна Турик.

Переможці ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

у 2017-2018 навчальному році

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

 

   24 серпня у фойє Народного дому м. Тисмениця відбулося нагородження призерів та учасників районного учнівського конкурсу з образотворчого мистецтва «Тисмениччина очима дітей». Учасників конкурсу привітали голова керівники району та відзначили, що конкурс проводився в рамках відзначення 15-ої річниці співпраці між Тисменицьким районом та ґміною Стшельце Опольскє. Пам’ятні подарунки дітям, вручали заступник бургомістра Стшелєц Опольскіх Юзеф Кампа та заступник міської ради Ґабріеля Пузік. Нагорду отримала  учениця 7 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Турик. Вітаємо, Наталочку!