Зустріч з прикарпатською поетесою Олесею Овчар у Клубовецькій школі

При Клубовецькій школі діє мовний табір «Happy English». Кожен день у цьому таборі – неповторно-чарівний. А у п’ятницю (у INTERESTING MEETING DAY) до нашої школи завітала чарівна гостя – поетеса, яка пише сонячні вірші для дітей. Це – Олеся Овчар. Разом із нею до нашої родинної хатини завітала донечка Мартуся. Літературна зустріч була просто захоплива. Вихованці табору декламували вірші із збірки Олесі Овчар «Сонячна карусель" не тільки українською, але й англійською мовами, біографія авторки теж звучала англійською. Відбулося гарне спілкування. Навіть Віктор Васильович читав свої поетичні присвяти українською та англійською мовами.

 

 Авторка теж, як годиться у мовному таборі «Happy English», привітала нас англійською. «Для дитячих віршів потрібне тільки світле, добре серце і чудовий настрій,» – пояснила поетеса. Олеся Овчар принесла нам чарівний подарунок – нову книжечку з віршами "Жменя літорадості", слова цих віршів покладені на музику. Нашим завданням є ілюструвати цю збірку. Щоправда і школярі приготували для поетеси сюрприз – замовлення віршів про їхнів улюбленців, про яких вони розповіли та намалювали їх.

Пригадаю, наше перше знайомство з поетесою Олесею Овчар відбулося у світлиці обласної газети «Галичина» на творчій зустрічі «Паростки слова». Пані Олеся прийшла підтримати нас, молодих. Вона читала свої нові твори як дитячі, так дорослі поезії. На цій зустрічі Олеся Овчар подарувала нашій бібліотеці збірник своїх віршів «Сонячна карусель». Відтоді у нас визрівала ідея зустрічі. І ось настав цей слушний час. Якраз тоді, коли літечко крутить свою сонячну карусель.

Цю незабутню літературну зустріч готували Татарин Світлана Василівна, вихователі табору – вчителі англійської. мови Сенко Людмила Михайлівна та Ткаченко Віктор Васильович. Зустріч гарно підсумував директор школи Володимир Пронюк.

Нам усім надзвичайно сподобалась це літературне рандиву. Справжня літорадість! Від усієї школи дякую Вам, пані Олесю, і сподіваюся, що Ви ще не раз завітаєте у нашу школу. Ви даруєте світло. Дякуємо!

Автор світлин вчитель художньої культури Ірина Дмитрівна Жданюк

Юлія Шешурак,10 клас

     Щиро дякуємо і ми з донечкою за таку неймовірно теплу, душевно затишну і світлорадісну зустріч! Усім-усім-усім! І діточкам, чиї оченята дарували окрилене піднесення, і вчителям, які підготували такі зворушливі слова, і фотографу за чудові світлини. Вийшло просто чарівне свято душі, яке нам подарувало не тільки усміхнений настрій, а й окрилило новими творчими ідеями, як влучно зауважив пан директор - літературно-музично-художніми. Як пише Юля, школа ця - справді родинна хатина, в затишок якої хочеться повертатися. Тож я дуже-дуже сподіваюся на нові зустрічі!

   І відкрию вам секрет, що, як старанна учениця, вже почала виконувати домашнє завдання від моїх маленьких друзів. Котик Тім уже попросився у віршик. а за ним - навперегін - Рижик з Мурчиком. Тож я неодмінно передам віршовані вітання для Ваших улюбленців (а завдяки вашим розповідям і малюнкам ці звірята вже стали і моїми улюбленцями теж).
До нових зустрічей!

Ваша Олеся Овчар

Коментар під світлинами зустрічі у Фейсбуці

 

Літературна зустріч з поетесою Олесею Овчар. Враження учнів. Читайте за посиланням...